Sancaktepeli minikler

Sancaktepeli Minikler Bilgi Evlerinde Eğlenerek Öğreniyor

Yarınlarımızın teminatı çocuklara teknolojik imkanları ve güleryüzlü, samimi eğitimcileri ile nitelikli eğitim, kaliteli hizmet sunan Bilgi Evleri Sancaktepeli minikleri geleceğe hazırlıyor.

Masa tenisi ve spor alanları, bekleme alanı, 24 kişilik bilgisayar dersliği, kütüphane, İngilizce, Matematik, Satranç, Türkçe, Fen, Sosyal Bilgiler derslikleri ve bazılarında tiyatro ve konferans için kullanılabilir 60 kişilik çok amaçlı salonun bulunduğu bilgi evleri, 65 binin üzerinde öğrenciye ücretsiz hizmet veriyor.

Sancaktepeli minikler

Çocukları hem derslerinde, hem teknolojik alanda, hem de sosyal alanda etkin hale getirmeyi hedefleyen bilgi evlerinde öğrenciler okulda anlayamadıkları dersleri tekrar edebiliyor ve bilgisayarları kullanarak ödevlerini hazırlayabiliyorlar. Ders takviyelerinin yanı sıra kültür ve tarih gezileri, şiir dinletileri, çocuk şenlikleri, bilgi yarışmaları ile belirli gün ve haftalara ilişkin düzenlenen aktivitelerle de çocukların sosyal hayatta etkin olmaları sağlanıyor.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, 20 bilgi evinin 65 binden fazla öğrenciye hizmet verdiğini belirterek; “Çocuklarımız bizim yarınlarımız. Yarınımızı sağlam temeller üzerinde inşa etmeli, imkanlarımız dahilinde her konuda donanımlı bireyler olarak yetişebilmelerini sağlamalıyız. Sancaktepe’de faaliyet gösteren bilgi evleri ile aydınlık yarınlar için çocuklarımıza hizmet veriyoruz.” sözlerini aktardı.

Sancaktepeli minikler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Darıca Hayvanat Bahçesi

Ümraniyeli çocuklar Darıca Hayvanat Bahçesi’ndeydi

Bilge Çocuk Yaz Okulu öğrencileri Darıca Hayvanat Bahçesi’ni gezerek hayvanları yakından görmenin mutluluğunu yaşadı.  Okullar; sadece eğitim için ...