Maltepe Park

Maltepe Park AVM’de eğlence dolu hafta sonları

Kolay ulaşılabilir lokasyonu, bünyesinde bulundurduğu markalar, geniş yemek alanı ve dinamik eğlence alanlarıyla ziyaretçilerini ağırlayan Maltepe Park AVM, minik ziyaretçilerini hafta sonları düzenlediği tiyatro gösterileri ve çocuk kulübü etkinlikleriyle hem eğlendiriyor hem de eğitiyor.

Cumartesi günleri tiyatro gösterilerinde sevdikleri karakterlerle buluşma fırsatı yakalayan çocuklar, pazar günleri çocuk kulübü etkinlikleri sayesinde eğlenirken becerilerini de geliştiriyor. Maltepe Park AVM’nin küçük ziyaretçileri için düzenlediği etkinlikler kapsamında 13 Ekim’de Kurbağa Prens, 20 Ekim’de Vızvız Arı Bazi, 27 Ekim’de Kaptan Yoğurt Kabı sahneleniyor. Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında ise 14 Ekim’de Ahşap Çubuklarla Tasarım, 21 Ekim’de Keçeden Kitap Ayracı ve Kalem Süsü Yapımı, 28 Ekim’de ise Kokuru  Özel Oluklu Kağıttan Tasarım Atölyesi düzenleniyor.

Maltepe Park AVM’nin çocuklara sürprizleri bunlarla da bitmiyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda küçük ziyaretçilerini unutmayan alışveriş merkezi, bu özel günde tişört boyama atölyesi düzenleyerek miniklerin yüzünü güldürüyor.

Maltepe Park AVM

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

İş Arayanlar

İş Arayanlar ile İş Verenler Kartal’da Buluştu

iş arayanlar ile iş verenleri buluşturmaya devam eden Kartal Belediyesi; Ekolojik Eğitim Çadırı’nda iş arayan vatandaşlarla firma temsilcilerini ...