İstanbul Dostları Platformu’ndan uğurlama gecesi

İMES Yönetim Kurulu Başkanı ve kanaat önderi Kemal Akar’ın başkanlığını yürüttüğü, kurucuları arasında Kadıköylü ünlü mimar Ahmet Erkurtoğlu’nun da bulunduğu İstanbul Dostları Platformu, duygu dolu bir uğurlamaya ev sahipliği yaptı. Ataşehir’de beş yıldır kaymakamlık görevini yürüten ve olağanüstü başarılı bir yönetim sergileyen Zafer Karamehmetoğlu ile üç yıldan bu yana emniyet müdürlüğü görevini yürüten Oğuz Kaan için düzenlenen veda gecesine, Ataşehir’in önde gelen isimleri katıldı.

KAYMAKAM KIRIKHAN’A, EMNİYET MÜDÜRÜ KARTAL’A…

İstanbul Dostları Platformu kurucularından Hazım Giray’ın sahibi olduğu Cabana Bistro’da gerçekleşen gecede yapılan konuşmalar hayli duygu yüklüydü. Ataşehir İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Kaan, Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine getirilirken; Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu ise Hatay’ın Kırıkhan İlçesi Kaymakamlığı’na atandı.

İstanbul Dostları Platformu

DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI…

Veda gecesine katılanlar arasında Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Pendik Kaymakamı İlhan Ünsal, Kadıköy eski İlçe Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Cevat Yaman, Hatay İşadamları ve Bürokratları Derneği (HATİAB) Başkanı İbrahim Güder, HATİAB Başkan Yardımcısı Nevhan Gündüz, Türk Hava Kurumu İstanbul Şubesi Başkanı Gürbüz Kaya, AYİDER Kurucu Üyeleri İshak Aydoğan ve Zikrullah Turanlı, göze çarpan isimler olarak objektiflerimize yansıdı.

Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, İMES Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akar, Hatay İşadamları ve Bürokratları Derneği (HATİAB) Başkanı İbrahim Güder, HATİAB Başkan Yardımcısı ve Büyük Kulüp Üyesi Nevhan Gündüz…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kartal Belediye

Dernekler Kartal Belediye Başkanını Ziyaret Etti

Kartal’da faaliyet gösteren hemşehri dernekleri, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i ziyaret ederek Belediye Başkanlığı görevinde başarılar diledi. Başkan ...