Cenk Soyer

Cenk Soyer’i sakinliğe uğurladılar

Şişecam Ailesi’nin önde gelen yöneticilerinden Cenk Soyer emekliliğe uğurlandı. Şişecam’ın iştiraklerinden Soda A.Ş’nin Başkan Yardımcısı ve Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi de olan Soyer için, Küçükyalı Calipso’da bir veda yemeği verildi.

BURHAN ERGENE EV SAHİPLİĞİNDE…

Veda gecesine, Şişecam Topluluğu Kimyasallar Grubu Başkanı Burhan Ergene ev sahipliği yaptı. Cenk Soyer’in çalışma arkadaşları ile birlikte yine topluluğun önde gelen isimlerinden Tamer Sarı ile Gizep Sayın da katılımcılar arasında yer aldı. Calipso’nun olağanüstü lezzetleri eşliğinde gerçekleşen veda yemeği, geç saatlere kadar sürdü.

HATIRA ORMANINDA 450 FİDAN HEDİYE EDİLDİ…

Gecenin sonunda, Burhan Ergene tarafından Cenk Soyer adına Tema Vakfı tarafından ağaçlandırma çalışmaları yürütülen Denizli Sundurlu Hatıra Ormanı’nda 450 adet fidan dikildiğinin belgesi verildi. Ergene, yaptığı kısa konuşmada “Cenk arkadaşımız ile çok başarılı çalışmalara imza attık. Kendisi çalışmaya çok seven, adeta yerinde duramayan bir arkadaşımız. Uumarım artık kendisine gerekli olan sakinliği tercih edecektir” dedi.

Cenk Soyer

CENK SOYER HAKKINDA…

1964 yılında İstanbul’da doğan Cenk Soyer, 1992 yılında San Diego National Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 1993 yılında aynı üniversiteden İş İdaresi ve Pazarlama Bölümü’nde yüksek lisans derecesi aldı. Pazarlama ve satış alanında çeşitli görevlerde toplam 18 yıl yöneticilik yapan Soyer, 2014 yılı Ocak ayı itibariyle Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. Kimyasallar Grubu Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcılığı görevine atandı. İngilizce ve Fransızca bilen Cenk Soyer, evli ve iki çocuk babası.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Park Adana

Park Adana’ya Adana’dan da, Ardahan’dan da geliyorlar!

Ataşehir’in her türlü övgüyü hak eden lezzet durağı Park Adana Kebapçısı’na Adana’dan da, Ardahan’dan da, hatta Çin’den bile ...