Dünya Değişim Akademisi

Dünya Değişim Akademisi, 74. merkezini Tuzla’da açtı

Dünya Değişim Akademisi, 74. merkezini İstanbul Tuzla’da açtı. “Kendini değiştir, dünyan değişsin” sloganı ile Türkiye’den dünyaya açılan kurumun tam donanımlı değişim uzmanları, Tuzla’da da dünyanın en kadim ve güçlü değişim tekniklerini sunacak.

Dünya Değişim Akademisi’nin bütün merkezlerinden yansıyan huzur, güven, bilgelik dolu atmosferi, Tuzla’da da bulacaksınız. “Değişim bir maceradır” diyen içten ve bilgili değişim uzmanları, herkesi kendini keşfe ve değişime davet ediyor. Ünlü “Değişim Nedir ve Nasıl Gerçekleşir?” kitabından güzel bir de mesajları var:

Dünya Değişim AkademisiDEĞİŞİM, İNSANI MUTLU EDER…

“Birey, gerçek değişim sayesinde yapay kavramlardan kurtulur ve doğal yaşama adım atar. Değişim, insanı mutlu eder. Aksi halde değişimden korkan ve kaçan insan dağılmış, perişan ve üzgün bir hale gelecektir. Çünkü yapay ile doğal arasındaki çelişki ve çatışma, kişinin tüm enerjisini tüketecektir. Bil ki tükenmiş insan, değişime direnen insandır.”

DAHA AYDINLIK, MUTLU VE ANLAMLI YARINLAR İÇİN…

Mekanda temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres yönetimi, öfkeyi dönüştürme, korkuyu aşma, depresyondan özgürleşme, kıskançlık kontrolü, başarı, kendini ifade etme, ilişki sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanı var. Değişim için kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi; sizi motive eden uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Tuzla’da da aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir; daha aydınlık, mutlu ve anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Fikret Bay

Maltepe Çerkez Derneği’nin acı kaybı: Fikret Bay vefat etti

Maltepe Çerkez Derneği’nin sevilen saygın üyelerinden Fikret Bay (74), yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak hayata gözlerini yumdu. Bay’ın cenazesi, ...