Capitol

Capitol ödüle doymuyor

“Değişime Tesla Model X sahibi olarak başla” diyen Capitol’ün çok konuşulan kampanyası, Amerika Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği Hermes Creative Awards’tan ödülle döndü. Capitol, gerçekleştirdiği “Teknoloji Harikası Tesla Capitol’de” projesiyle yeni yılın en başarılı kampanyalarından birine imza atarken, Hermes Creative Awards’tan 5 Platinum ve 1 Gold olmak üzere 6 farklı ödüle layık görüldü.

Anadolu Yakası’nın ilk alışveriş merkezi olarak 1993 yılında hayatımıza giren Capitol, değişimin yeni kodlarını yeniden yorumlayarak mimarı renovasyonunu tamamladı. Kampanya iletişimini öncelikle “Değişimi Seviyorum” mottosu ile başlatarak; “Bizim Capitol Çok Değişti, Şimdi Sıra Sende” sloganı ile devam ettirdi. Gerçekleştirdiği bu değişimde özgün ve modern mimariyi ön plana çıkarırken, geçirdiği dönüşüm ve değişim ile ziyaretçilerinin de hayatlarına farklı bir dokunuş gerçekleştirdi.

Tesla X

5 PLATİNUM VE 1 GOLD ÖDÜL…

ABD Ulusal Trafik Kurulu tarafından en güvenli araç seçilen Tesla, hayatı daha konforlu ve keyifle yaşamak isteyen Capitol ziyaretçilerini, kendisiyle birlikte geleceğe götürdü. Capitol, değişen dünyanın ikonlarından biri olan Tesla’yı eğlenceli, yenilikçi, genç ve dinamik olan marka kimliğiyle örtüştürerek, yenilendiğini anlatmayı seçtiği kampanyası ile Yılın Sosyal Pazarlama Kampanyası kategorisinde Platinum, Yılın İletişim/Pazarlama Kampanyası kategorisinde Platinum, Yılın Özel Etkinlik kategorisinde Platinum, Yılın En İyi Pazarlama Etkinliği kategorisinde Platinum, Yılın En İyi Şirket Markalaşması kategorisinde Platinum, Yılın Kendi Değişimini En İyi Anlatan Kampanya kategorisinde Gold ödül aldı.

Capitol

Capitol İcra Kurulu Üyesi Selda Eremsoy, Kurumsal İletişim Müdürü Gamze Koç…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kartal Gönül Çarşısı

Kartal’da Gönül Çarşısı gönüllere dokunuyor

Gönül Çarşısı ihtiyaç sahibi vatandaşların ücretsiz olarak; kıyafetten beyaz eşyaya, mobilyadan oyuncağa kadar birçok ihtiyacını karşılayabiliyor. Kartal Belediyesi ...