ByOtell yaklaşan düğün sezonuna hazır…

balosalonu

Anadolu Yakası’nın en çok düğün organizasyonu yapan otelleri arasında yer alan ByOtell, profesyonel kadrosu ile birlikte yaklaşan düğün sezonuna hazır. ByOtell, düğün uzmanları ile birlikte evlilik hazırlığı yapan çiftlere; kına gecesinden, nikâh ve düğün törenine kadar bütün süreçlerde uzman kadrosuyla danışmanlık hizmeti sunarak, hayallerindeki kına gecesi ve düğün törenini gerçeğe dönüştürüyor.

Kına Gecesi eğlencesi…

Kına Gecesi, gelin adayları için büyük günden önce heyecanını atma ve eğlenme fırsatı sunması açısından en önemli gündür. ByOtell, bu önemli organizasyon için modern ve geçmişin izlerinin harmanlandığı unutulmaz bir gece hazırladı. Üstelik düğün törenini yaptığı çiftlere, yüzde 20 indirim fırsatı da sunuyor.

Beş yıldızlı nikâh törenleri…

Gösterişli düğünleri tercih etmeyenler için ByOtell, beş yıldızlı nikah töreni alternatifleri sunuyor. Mutluluğa ilk adımı kaliteli, şık ve sade bir törenle atmak isteyen çiftler için, sadece nikâh veya nikah sonrasında kokteyl menüleri ile zenginleştirilmiş paketler birlikte sunuluyor.

Evlenecek çiftlere Fitness ve SPA paketleri…

Düğün hazırlık aşamasının yorucu etkisini de unutmayan ByOtell, düğün günlerinde mükemmel görünmek isteyen çiftler için birbirinden özel güzellik ve bakım paketleri sunuyor.  Masaj, cilt ve vücut bakımlarını içeren paketlerin yanı sıra, forma girmek ve daha güzel bir vücuda sahip olmak isteyen çiftler; fitness’dan gym ve kardio’ya, pilates’ten kinesis’e, yoga’dan havuza kadar pek çok spor programı arasında seçim yapabilecekler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

2018 Faaliyet Raporu

Maltepe’de 2018 Faaliyet Raporu Kabul Edildi

Maltepe Belediyesi’nin 2018 yılı faaliyet raporu, Maltepe Belediye Meclisi’nde görüşülerek oy çokluğuyla kabul edildi. Belediye Başkan Ali Kılıç, ...