AYGAD

Anadolu Yakası Gazetecileri yeni yönetimini belirledi

Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti (AYGAD), gerçekleştirdiği Olağanüstü Genel Kurul’un ardından yeni yönetimini oluşturdu. Dernek merkezinde yapılan kurulda oy birliği ile başkanlığa Ahmet Işıkdağ getirildi. Işıkdağ, yeni yönetimini İstanbul Anadolu Yakası’nın usta gazetecilerden oluşturarak, gazetecilik mesleğinin kazanımları için çalışmalarını hızlandırdı.

Yerel basının en köklü kuruluşu olan AYGAD‘ın yeni yönetim kurulunu belirleyen Başkan Ahmet Işıkdağ; “Kaybedilen zamanı telafi etmek için çalışmalarımıza hız vereceğiz. İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki 14 ilçede görev yapan birbirinden değerli gazetecileri yönetim kadromuza aldık. Hem basın sektörünün hem de kamuoyunun menfaatleri doğrultusunda özveri ile çalışacağız” şeklinde konuştu.

Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti

KISA SÜREDE OLUMLU SONUÇLAR ALMAK HEDEFLENİYOR…

Gazeteciliğin ve gazetecilerin zor bir dönem geçirdiği günümüzde AYGAD, çatısı altında faaliyetlerini yürütmeleri ve sorunlarına çözüm üretmeleri için kurulan yeni yönetimle kısa sürede olumlu sonuçlar almayı hedefliyor. Belirlenen yeni yönetimin hem bölgeyi iyi bilen gazeteciler olması hem de aktif bir şekilde görevlerini icra etmeleri, yaşanan sorunların çözümünü de hızlandıracağını gösteriyor. Yönetim kuruluna seçilen usta gazeteciler, Anadolu Yakası ile birlikte İstanbul’a saygın yerel gazetecilik kimliği kazandırmak için kolları sıvadı. Mesleğin erbabı olan yönetim kurulu üyeleri, çeşitli projeler hazırlayarak, yetkili mercilerin kapılarını şimdiden çalmaya başladı.

AYGAD

AYGAD’IN YENİ YÖNETİM KURULU…

Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti’nin (AYGAD) Ahmet Işıkdağ başkanlığında oluşturulan yeni yönetim kurulu şu şekilde:

Yönetim Kurulu Asil: Başkan Ahmet Işıkdağ, Başkan Yardımcısı Selahattin Şimşek, Başkan Yardımcısı Vural Dağtekin, Başkan Yardımcısı Kenan Baylan, Başkan Yardımcısı Baki Özışık, Başkan Yardımcısı Ahmet Çöpür, Başkan Yardımcısı Kadir Toprakkaya, Genel Sekreter Müslüm İnan, Muhasip İbrahim Temel, Sayman Tahsin Kara, Kubilay Öztürk, Kenan Gülerci, Süleyman Hilmi Eren, Yasemin Eryıldız Kuzu.

Yönetim Kurulu Yedek: Bilal Yaprak, Yalçın Yıldırım, Kadir Küçükay, Olgun Kızıltepe, Doğan Şerefli, Halil Topal, İsmet Akkoç.

Denetim Kurulu Asil: Başkan Halil Yaşar, Yunus Aybakan, Fethi Satıcı.

Denetim Kurulu Yedek: Kenan Çakal, Tevfik Erk, Kemal Polat.

Disiplin Kurulu Asil: Başkan Yaşar Kaba, Hülya Şenler, Abdullah Kaptan.

Disiplin Kurulu Yedek: Halit Soytürk, Cengiz Yaprak, Delil Ekin.

AYGAD

Kadıköy Gazetesi Sahibi Kadir Toprakkaya, geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi bu dönemde de Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı olarak AYGAD’da görev yapacak isimler arasında yer aldı…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Fikret Bay

Maltepe Çerkez Derneği’nin acı kaybı: Fikret Bay vefat etti

Maltepe Çerkez Derneği’nin sevilen saygın üyelerinden Fikret Bay (74), yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak hayata gözlerini yumdu. Bay’ın cenazesi, ...