Gökhan Sezen

Gökhan Sezen, Bizbize Fasıl gecelerinde!

Ataşehir’in ünlü fasıl mekanı Bizbize Fasıl, Gökhan Sezen ile sezon açılışını yaptı. Her hafta Cuma geceleri konukları ile buluşacak olan sanatçı, Türk Sanat Müziği severleriyle birlikte olacak.

Mekanın 14 Eylül Cuma günü gerçekleşen sezon açılış gecesinde büyük bir kalabalık vardı. Rezervasyonların üç gün öncesinden kapandığı gecede birbirinden güzel şarkıları seslendiren Gökhan Sezen‘e konuklar da eşlik etti.

Bizbize Fasıl

MÜRŞİDE ÜSTÜNDAĞ KONUKLAR ARASINDA…

Gökhan Sezen’in ilk gecesinin konukları arasında Mürşide Üstündağ da vardı. Tam bir Türk Sanat Müziği hayranı olan ve Sezen’in sahne aldığı her mekanda ilk rezervasyonu yaptıran Mürşide Hanım, dostları ile birlikte hayli keyifli bir gece yaşadı.

VAKIFBANKLI ŞEBNEM ŞAHİN’DEN VEDA YEMEĞİ...

Vakıfbank Küçükbakkalköy Şubesi elemanlarından Şebnem Şahin, emekli olması nedeniyle düzenleyeceği veda yemeği için Gökhan Sezen ve Bizbize Fasıl’ı tercih etti. Geceye eşi İsmail Şahin, çalışma arkadaşları ve emekli olana kadar birlikte çalıştığı Şube Müdürü Aylin Aydın da katıldı.

OPET ÇALIŞANLARI MORAL DEPOLADI…

Yönetim merkezi Ataşehir’de bulunan OPET firmasının çalışanları, tatil döneminin ardından işlerin hızlanacağını düşünerek, aldıkları eğitimin yorgunluğunu Bizbize Fasıl gecesinde eğlenerek tamamladı. Geceye, OPET Grup Şirketleri Resmi İşler Müdürü Seyfullah Atçı da katıldı.

 AV. CÜNEYT ÜNLÜ: FASIL OLMAZSA OLMAZ…

Av. Cüneyt Ünlü’ye ailesi ve dostları ile birlikte Bizbize Fasıl’ın gala gecesinde rastladık. “Türk Sanat Müziği ve fasıl, benim için olmazsa olmazlar arasındadır” diyen Ünlü, “Her hafta buradayım” şeklinde konuştu. Cüneyt Bey’e Nükhet Ünlü, Esra Akyol, Cömert Ünlü, Janet Mizrahi ve Metin Mizrahi eşlik etti.

MEHMET AŞKIN’IN AŞKI…

Bundan yaklaşık 20 yıl önce Caddebostan’daki butik bir mekanda “Bizbize Fasıl” markasını yaratan Mehmet Aşkın, Gökhan Sezen’in gala gecesinin de konukları arasındaydı. O’nun, ailesi ve dostları ile birlikte konuklar arasında görünmekten başka bir görevi daha vardı: İşleyişi görmek, olası hataları tespit etmek… Belki de başarısının en önemli nedenlerinden biri de bu ayrıntıda saklıydı.

Gökhan Sezen

Bizbize Fasıl

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepe Yaz Okulu

Maltepe Yaz Okulu’nda çocuklar eğlenerek öğreniyor

Maltepe yaz okulu Maltepeli çocukları ağırlıyor. Maltepe Belediyesi’nin 1 Temmuz-9 Ağustos tarihlerin arasında, 6 haftalık tek kur şeklinde, ...