Park Adana

Park Adana’yı kahvaltı notlarınıza ekleyin

Ataşehir’in gözde mekanlarından Park Adana’yı kahvaltı mekanları listenize mutlaka eklemenizi tavsiye ediyoruz. Havuz başında ve oldukça sakin bir ortamda, en kaliteli ürünlerden hazırlanmış kahvaltılık çeşitlerinin taş fırından çıkan sıcacık pideler eşliğinde sunulması, size ayrıcalık hissi veriyor.

Tabi mekanın son derece aydınlık ve ferah olması, masaların birbirine adeta yapışık olmaması da ayrı bir tercih nedeni. Çocuklu aileler için bir başka tercih nedeni ise, harika bir oyun alanı olması. Ziyaret ettiğinizde bizlere hak vereceğinizi düşünüyor, bir an önce denemenizi tavsiye ediyoruz.

İçten Akalın, Ceren Kutlay, Özlem Süer, Gökçen Süer, Koray Akalın, Emir Süer, Mina Süer, Alp Süer ve Çınar Akalın.

GÖKÇEN SÜER VE DOSTLARI…

Park Adana’nın kahvaltısını bizlerden önce keşfeden Gökçen Süer ve dostları, objektiflerimize takılan ilk masa oldu. OMEGA Finansal Yatırımlar’ın Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Gökçen Süer’e eşlik edenler arasında, Gilead Sciences Türkiye Satış ve Pazarlama Operasyonları Direktörü Koray Akalın da vardı.

Park Adana

MİDYAT KAYMAKAMI PARK ADANA’DA…

Park Adana’nın kahvaltı konukları arasında, Mardin’in Midyat İlçesi Kaymakamı Hüseyin Tekin de vardı. Bu yıl ilk defa düzenlenecek olan 1. Midyat Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali’nin İstanbul’da yapılacak olan toplantısı için gelen Tekin, MAREV’de gerçekleşecek toplantı öncesinde “İyi bir kahvaltı, iyi sonuçların alınmasına vesile olur” der gibiydi. Hüseyin Tekin’e, Mardin kökenli ünlü tekstilci Zeyni Ceylan eşlik etti.

Baran, Aydan, Yıldırım ve Yaman Taş…

“EVİMİZDE HİSSEDİYORUZ”

Ataşehir’i en iyi bilen gayrimenkul danışmanlarından Yıldırım Taş, ailesiyle birlikte objektiflerimize takılan bir başka masaydı. Yıldırım Bey; “Her hafta sonu burada olmaya özen gösteriyoruz. Zira, burada kendimizi evimizdeki kadar rahat hissediyoruz. Çocuklar ise oyun odasında harika vakit geçiriyorlar” dedi.

“PAZAR KAHVALTISI İÇİN PARK ADANA”

Viaport AVM’de İtalya’nın 136 yıllık markası Bruno Bellini’nin ürünlerini satan Cengiz Haşlak, eşi Sümeyra Hanım ile birlikte “Pazar kahvaltısı için Park Adana” diyenlerden olarak objektiflerimize yansıyan bir başka masaydı. Cengiz Bey’den marka ve ürünler hakkında bilgilendirme röportajı sözü aldık.

Hünkar Gülmez, Kadir Toprakkaya, Canan Toprakkaya ve Gamze Gülmez…

“İYİ SONUÇ ALMAK İÇİN, İYİ ÜRÜN VE İYİ HİZMET VERMEK GEREKİR”

Park Adana’nın kurucularından Hünkar Gülmez’e çekimlerimiz sonrasında müşterilerin memnuniyetlerini aktarırken, bunun nedenlerini de öğrenmek istedik. Gülmez; “İyi sonuçlar alabilmek için, iyi ürün ve iyi hizmet vermek gerekiyor. Diğer ayrıntılar da var ancak bunlar olmazsa olmazlar arasındadır” ifadelerini kullandı.

TESADÜFÜN BÖYLESİ…

Park Adana’da harika bir kahvaltı keyfinin ardından çekimlerimizi bitirdik ve tam kapıdan çıkmaya hazırlanıyorduk ki, içeri girmek üzere olan bir aile gördük. Ellerinde Kadıköy Life Dergisi’nin bir gün önce piyasaya çıkan son sayısı vardı. Maltepe’nin ünlü ağız ve diş sağlığı merkezi Dentakademi’den Barış Deniz & Ece Karabulut çifti olduklarını, yıllardan beri derginin her sayısını takip ettiklerini, kliniğe gelen hastaların da büyük bir keyifle okuduklarını öğrendik ve günün en güzel haberi olarak kayıtlarımıza aldık.

Park Adana Ataşehir

Ataşehir’in gözde mekanlarından Park Adana‘yı kahvaltı mekanları listenize mutlaka eklemenizi tavsiye ediyoruz. Havuz başında ve oldukça sakin bir ortamda, en kaliteli ürünlerden hazırlanmış kahvaltılık çeşitlerinin taş fırından çıkan sıcacık pideler eşliğinde sunulması, size ayrıcalık hissi veriyor…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ustalar Ataşehir’de perde dedi

Ataşehir Tiyatro Festivali, 27 Şubat Çarşamba günü, Aziz Nesin’in eserlerinden derlenen “Aziz Nesin Vapuru” isimli oyunla Mustafa Saffet ...