Yabancı dil bilmeyen kalmasın

Yabancı dil eğitimi konusunda önde gelen kurumlarımız arasında yer alan Gündoğdu Group, “2023 Modern Türkiye” hedefleri içinde yabancı dil bilen insan varlığının yüzde 70’leri aşmasının beklendiğini açıkladı.

Gündoğdu Group Yönetim Kurulu Başkanı Aşkın Gündoğdu, Kadıköy Gazetesi’nin Kasım ayında yayınlanacak olan özel sayısı için verdiği röportajda; “İletişimin bu denli geliştiği bir dünyada yaşıyoruz. Yabancı dil, insanlık için olmazsa olmazlar arasındadır. Çağdaş dünyanın tüm olanaklarından faydalanmak, anlamak ve anlatmak adına mutlaka yabancı dil öğrenmeliyiz. Türkiye olarak bu durumu göz ardı etme lüksümüz maalesef yoktur” ifadelerini kullandı.

yabancı dil

MOTİVASYON YEMEĞİ İLE ENERJİ DEPOLADILAR…

Gündoğdu Group bünyesinde Ümraniye, Çekmeköy ve Ataşehir ilçelerinde yer alan dil okullarının yöneticileri, yeni eğitim dönemi başlarında verdikleri motivasyon yemeği ile enerji depoladı. Ataşehir Polonez Grill Restoran’daki kutlama yemeğine, Gündoğdu Group Yönetim Kurulu Başkanı Aşkın Gündoğdu ve Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu Çekmeköy Şubesi Kurucusu Alper Gündoğdu da katıldı.

2018 YILI PERFORMANS PROGRAMI DA DEĞERLENDİRİLDİ…

Yeni eğitim sezonuna ilişkin hedeflerin de konuşulduğu gecede, Gündoğdu Group’un 2018 Yılı Performans Programı da değerlendirildi. Amerikan Kültür ve İngiliz Kültür Dil Okulları başta olmak üzere Ataşehir Amerikan Kültür Koleji gibi eğitim kurumları ile bölgede önemli hizmetler veren Gündoğdu Group, Ataşehir ve Ümraniye’den sonra Çekmeköy’de de büyük yatırımlar yaptı. Aşkın Gündoğdu ile yapılan röportajın ayrıntılarını, Kadıköy Gazetesi’nin Kasım 2018 sayısı sayfalarında okuyabileceksiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Nur Topçu

Doktor Nur Topçu’ya sürpriz doğum günü kutlaması

Maltepe Özel Bölge Hastanesi’nin başarılı emektar doktorlarından Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Nur Topçu, çalışma arkadaşlarının sürpriz doğum günü ...