MedicaDent

MedicaDent 30. yılını kutladı

“Dostlarımızla gülümsemek ve gülümsetmek için” sloganıyla 1988 yılında hizmete giren MedicaDent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, kuruluşunun 30. yılını coşkuyla kutladı.

İlk kez Kadıköy’de kapılarını açan merkez, geçtiğimiz yıllarda Ataşehir Varyap Meridian’da ikinci şubesiyle hastalarını karşılamaya başlamıştı. Yaklaşık 300 davetlinin katıldığı kutlama da burada gerçekleşti. Varyap Meridian’ın bahçe katında düzenlenen etkinlik, son derece renkli geçti. MedicaDent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin kurucusu Zafer Kazak’ın hastaları, aynı zamanda 30 yılda biriktirdiği dostları da olmuştu. Bu nedenle son derece samimi bir ortamda ve düğün şenliği içinde tebrikler iletildi, kabul edildi.

MAGAZİN DÜNYASI DA VARDI…

MedicaDent’in 30. yıl kutlamasına, iş çevreleri başta olmak üzere magazin dünyası da yoğun ilgi gösterdi. Birçoğu kliniğin hastaları arasında yer alan ünlü isimler, gönderdikleri çiçeklerle iyi dileklerini iletti. Türkiye’de daha ziyade sunucu, stilist ve moda tasarımcısı kişiliğiyle tanınan eski mankenlerden İvana Sert, etkinliğe katılanlar arasındaydı. Miss Belgrade’ın tescilli mankeni Sert; “Ağız ve diş sağlığı konusunda son derece hassas olmalıyız. Özellikle çocuklarımıza erken yaşlarda bunun önemini anlatmalıyız” dedi.

Medicadent

“ÖZEL GÜNLER PAYLAŞTIKÇA GÜZELLEŞİR”

MedicaDent’in 30. yaş günü nedeniyle oldukça duygusal bir konuşma yapan Zafer Kazak, konuklara şöyle seslendi: “Kıymetli dostlarım, arkadaşlarım, meslektaşlarım; özel günler paylaştıkça güzelleşir. Bugünlere gelişimizde öylesine zorlu yollardan geçtik, öylesine fedakârlıklarda bulunduk ki, bu yolda başta sevgili babam olmak üzere eşim Hülya Kazak, kız kardeşim Dilber Kazak ile birlikte sizlerin çok büyük katkısı var. Hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletiyor, daha nice güzel buluşmalara ulaşmayı diliyorum.”

Ayrıntılar, Kadıköy Life Dergisi’nin Kasım & Aralık 2018 sayısı sayfalarında yer alacak…

Serpil Davraz, Tülay Çelik ve Dilber Kazak…

Kemal Süzer, İvana Sert, Salih Keçeci, Mehtap Süzer, Sevinç Özkaya ve Ufuk Özbaş…

Ali Nuran Berberoğlu, Talin Berberoğlu, Cengiz Sandıkçıoğlu, Dilek Sandıkçıoğlu ve Zafer Kazak…

Özlem Üsküdarlı, Hatice Özdemir, Nazan Altunalan, Akif Aydın, Bilge Şahiner, Çela Sim ve Nurten Ünsal…

Medicadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

MedicaDent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi‘nin 30. kuruluş yıldönümü pastasını İstanbul Band Orkestrası eşliğinde ailesi ve çalışanlarıyla birlikte kesen Zafer Kazak, bugünlere ulaşmış olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti, konuklara teşekkürlerini iletti…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kısırlığa Yol Açan

Kadınlarda Kısırlığa Yol Açan Gen Bulundu

Bilim insanları kadın kısırlığa yol açan ana sebeplerinden birinin arkasındaki sorumlu geni keşfetti. Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp ...