Mustafa Seven

Mustafa Seven ile fotoğrafla randevu

“Sanatla Randevu”, sokak fotoğrafçılığı konusunda sadece Türkiye’de değil, uluslararası alanda da akla gelen ilk isimlerden biri olan Mustafa Seven ile 11 Eylül 2018 Salı günü fotoğraf atölyesi düzenliyor.

Instagram hesabında paylaştığı muhteşem fotoğraflarıyla ve gerçekleştirdiği büyük çaplı projeleriyle tanınan Mustafa Seven, düzenlenen fotoğraf atölyesinde fotoğrafın inceliklerini uygulamalı olarak sanatseverlerle paylaşacak. Sanatla Randevu misafirleri, özel tekne ile martıların yarenliğinde gerçekleşecek kısa yolculuktan sonra, Büyükada’nın en özel oteli Splendid Palas’a ulaşacak. Yüzyılı aşkın tarihe sahip otelin nostaljik ve eşsiz atmosferinde, adanın tarihi doğasını güzelleştiren bir kahvaltının ve keyifli bir söyleşinin ardından, Mustafa Seven eşliğinde fotoğraf atölyesi gerçekleştirilecek.

Mustafa SevenSANATLA RANDEVU HAKKINDA…

Sanatla Randevu platformu, bale ve sanat tarihi eğitimlerinin ardından iş hayatında 35 yıl boyunca koreograflık, sahne yönetmenliği, dergi genel yayın yönetmenliği, TV yapımcılığı gibi görevlerde bulunan Yonca Ebüzziya danışmanlığında, Sacred7 Travel kurucu ortağı, profesyonel rehber ve seyahat yazarı Ayşe Kaynarcalı öncülüğünde, 2017 yılının Eylül ayında kuruldu. Alanlarında uzman sanat danışmanları ile iş birliği içinde çalışan ekip, hem yurt içinde hem yurt dışında birbirinden farklı sanat dallarını kapsayan zengin içeriklere sahip etkinlikler düzenliyor.

Senede bir kere Toskana’da kendi köyü Lajatico’da düzenlenen Andrea Bocelli konseri, Fazıl Say’ın konçertosu “Never Give Up”ın Paris’te dünya prömiyeri, St. Petersburg’da Kuğu Gölü Balesi, Serra Yılmaz’ın Roma’da gerçekleşen “La bastarda di Istanbul” oyun performansı ve Berlin Filarmoni Orkestrası’nın geleneksel yılbaşı konseri, bugüne kadar yurt dışında düzenlenen Sanatla Randevu etkinliklerine dahil olan programların başında geliyor.

Sanatla Randevu ekibi İstanbul’da, dönemine öncülük eden Van Gogh, Picasso ve Dali gibi sanatçıların hayat hikayelerine yer verilen tablo okumaları, uzun soluklu akımları ve tarihin önemli dönüm noktalarını konu alan sanat seminerleri organize ediyor. Şehir içinde kısa turlar düzenleyerek, güncel sergilerden ve sanat galerilerinden oluşan eşsiz sanat rotaları sunuyor. Bienaller, Sanatla Randevu için önemli bir yere sahip. Venedik, İstanbul ve Mardin, sanatseverleri bienaller ile buluşturdukları şehirlerden bazıları oldu.

Ayrıntılı bilgi için; www.sanatlarandevu.com [email protected]

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepe Yaz Okulu

Maltepe Yaz Okulu’nda çocuklar eğlenerek öğreniyor

Maltepe yaz okulu Maltepeli çocukları ağırlıyor. Maltepe Belediyesi’nin 1 Temmuz-9 Ağustos tarihlerin arasında, 6 haftalık tek kur şeklinde, ...