Modoko

MODOKO’da 2017 Mali Genel Kurulu gerçekleşti

İstanbul Ümraniye’de 350 mağazasıyla binlerce mobilya seçeneği sunan “Mobilyanın Başkenti” MODOKO, 2017 Yılı Mali Genel Kurulu’nu üyelerin katılımı ile gerçekleştirdi. Genel kurulun tamamlanmasının ardından, yeni dönemin bütçesi onaylandı ve yeni hedefler belirlendi.

Geçmiş dönem gelir ve gider hesaplarının da oy çokluğu ile onandığı genel kurulda katılımcı tüm üyelere zeytin ağacı fidesi hediye eden Başkan Etem Özçelik, MODOKO işletmecilerinin iş hacmini artırabilmesi için daha çok tanıtıma ihtiyaç olduğunu ve bu noktada kendilerinin reklama önem verdiklerini kaydetti.

Modoko

ETEM ÖZÇELİK: HER HESABIMIZ SON DERECE ŞEFFAF…

MODOKO içindeki yolların asfalt mı yoksa parke taşı mı yapılması konusunda karar alınması, sosyal tesis alanından ticaret merkezi alanına çevrilen binanın kiraya verilmesi ve yeni döneme ilişkin planlamalar noktasında önemli kararların alındığı genel kurulda MODOKO gelir ve gider hesaplarının çok daha şeffaf olduğunu ve isteyen tüm üyelerin e-Modoko üzerinden kasa defterini bile görebildiğini ifade eden Başkan Özçelik; “MODOKO hepimizin ortak malı ve hepimizin ekmek teknesi. Sizlerin her bir kuruşuna sahip çıkıyoruz ve en verimli bütçeyle sizlere en iyi hizmeti üretmek için mücadele veriyoruz. Her hesabımız, sizlerin rahatlıkla ulaşacağı şekilde şeffaf” şeklinde konuştu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Düğün Festivali

Sheraton Grand Ataşehir’de Düğün Festivali

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, ilhamını Yin Yang’den aldığı yılın en özel ve en göz alıcı etkinliğine sizleri davet ...