Dünya Değişim Akademisi

Dünya Değişim Akademisi, 38. merkezini Üsküdar’da açtı

İstanbul’un tarihi semtlerinden Üsküdar’da değişim rüzgarları esiyor. Dünya Değişim Akademisi, 38. merkezini Üsküdar’da açtı. “Şimdi değişim zamanı” konseptiyle kısa zamanda yurt içi ve yurt dışına yayılan kurumda, dünyanın en kadim ve güçlü değişim teknikleri sunuluyor. Tam donanımlı, ilgili, içten değişim uzmanları, Üsküdar’da da sizleri bekliyor.

Dünya Değişim Akademisi’nin alışılagelen güven ve bilgelik dolu atmosferini, Üsküdar’daki mekanda da hissedeceksiniz. “Değişim bir maceradır, tadı damağınızda kalacak bir macera” diyen değişim uzmanları, “Hayalleriniz için hiçbir zaman geç değildir” mesajını veriyor ve şöyle devam ediyor: “Gerçek değişim, çok sessizce ve barışçıl bir şekilde gerçekleşir. Bir ağacın kökleri sessizce toprağın derinliklerine iner ve kocaman ağaç ortaya çıkar. Tıpkı bunun gibi değişimin kökleri de sessizce iç dünyanıza iner ve muhteşem bir değişim gerçekleşir.” (Değişim Nedir ve Nasıl Gerçekleşir? kitabından)

DEĞİŞİM İÇİN KARARLI OLANLARIN İLK ADRESİ…

Mekanda temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres yönetimi, öfkeyi dönüştürme, korkuyu aşma, depresyondan özgürleşme, kıskançlık kontrolü, başarı, kendini ifade etme, ilişki sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanı var. Değişim için kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi; sizi motive eden uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Üsküdar’da da aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir; daha aydınlık, mutlu ve anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

Dünya Değişim Akademisi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Küpeliağaç

Üsküdar Nevmekan’da Küpeliağaç Sergisi Açıldı

Üsküdar Belediyesi, sulu boya sanatçısı Hatice Kübra Kahraman’ın Küpeliağaç isimli sergisini Nevmekân Sahil’de sanatseverlerle buluşturuyor. 15 Nisan akşamı ...