Maltepespor

Maltepespor yönetiminden Kaymakam Dallı’ya ziyaret

Maltepespor’da geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul ile başkanlığa seçilen Atilla Çaycı ve yönetim kurulu üyeleri, Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı’yı ziyaret etti. Daha birkaç yıl öncesine kadar 2. Lig’de mücadele eden; altyapı yetersizliği, imkansızlıklar ve kötü yönetimi nedeniyle Amatör Küme’ye düşen Maltepespor’u tekrardan üst liglere çıkarmak için bu göreve talip olduklarını belirten Maltepespor Kulübü Başkanı Atilla Çaycı, şunları ifade etti:

“Genel Kurul sonrası Başkan Vekili Nevzat Eren, Başkan Yardımcısı Baki Toraman, Altyapı Koordinatörü Tayfun Köselerden, Voleybol Sorumlusu Hülya Sevinç, Yönetim Kurulu Üyeleri Muhammed Çavuşoğlu ve Serkan Arslan ile Kaymakamımız Sayın Meftun Dallı’ya nezaket ziyaretinde bulunduk. Kulübümüz için neler yapacağımız hakkında kendisine bilgi verdik. Özellikle Maltepespor Tesisleri için yapacağımız çalışmalar, yeni kurduğumuz kadın voleybol, güreş, atletizm, boks branşlarımız hakkında bilgilendirmede bulunduk. Kaymakamımızın desteklerinin bizim için önemli olduğunu belirttik.”

Maltepespor

KAYMAKAM MEFTUN DALLI: HER ZAMAN YANINIZDAYIM…

Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı ise, Maltepespor Kulübü Başkanı Atilla Çaycı ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden ve futbol dışındaki spor dallarında faaliyet gösterecek olmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, her zaman yanlarında olduğunu belirtti.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Yassıada

Yassıada anıları bu özel koleksiyonda!

Türk demokrasi tarihine utanç vesikaları olarak geçen Yassıada’nın acılarını ve hüzünlerini yansıtan hatıraların yer aldığı özel koleksiyon, Ata ...