“Genç Gelecek Yaz Okulu” başladı

Sancaktepe’ nin yükselen gençlik merkezi Genç Gelecek, 24 kulüp 70 farklı branşta gençlere eğitim veriyor. Gençlik Merkezleri’nde gençler müzikten, sanata, spordan yabancı dil eğitimine kadar birçok kişisel eğitimlerin yanı sıra gezi, kamp, piknik gibi etkinliklerle de eğlenceli bir yaz geçirme fırsatı buluyor.

genç gelecek ’te 15-25 yaş arası gençler eğitim görüyor. 18 Haziran’ da açılan olan Yaz Okulu’nda spor branşları, turnuvalar, akıl oyunları, yabancı dil, sanat branşları, müzik branşları yer alacak. Ayrıca şehir içi ve şehir dışı geziler kamp ve pikniklerle de gençleri aktif bir yaz bekliyor.

'Genç Gelecek Yaz Okulu' başladı

GENÇ GELECEK YAZ OKULU

SANAT BRANŞLARI:

Kısa Film Atölyesi, Fotoğrafçılık, Rölyef, Hat, Kaligrafi, Resim, Origami, Filografi, Ahşap Oyma, Taş Boyama, Kokulu Taş/Sabun Yapımı, Sinema, Film Günleri, Tiyatro Seslendirme ve Dublaj, Robotik, Radyo Programcılığı, Sunum Hazırlama Teknikleri.

MÜZİK BRANŞLARI:

Gitar, Bağlama, Kemençe, Bateri, Ney, Kabak Kemane, Vurmalı Çalgılar, Keman, Tasavvuf Müziği Korosu, Türk Halk Müziği Korosu, Türk Sanat Müziği Korosu.

YABANCI DİL BRANŞLARI:

İngilizce, Almanca, Arapça, İspanyolca, Speaking Atölyesi

AKIL OYUNLARI BRANŞLARI:

Satranç, Mangala, Dokuz Taş

TURNUVALAR:

Elektronik, Spor, Playstation, Futbol, Voleybol, Basketbol, Satranç, Masa Tenisi, Futbol.

SPOR BRANŞLARI:

Paintball Futbol, Voleybol, Masa Tenisi, Yüzme, Paten, Okçuluk, Binicilik, Bisiklet, Turları Trekking, Fitness. Doğa ve Deniz Kampları, Şehir-İçi ve Şehir-Dışı Geziler Piknikler

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepe Belediye

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç Mazbatasını Aldı

Maltepe Belediye Başkanlığı’na ikinci kez seçilen Ali Kılıç, sayımın bitmesinin ardından 17 Nisan’da Anadolu Adalet Sarayı’nda mazbatasını aldı. ...