Ensar Vakfı

Ensar Vakfı Beykoz’dan Süper Lig tadında turnuva

Ensar Vakfı Beykoz Şubesi Gençlik Komisyonu tarafından düzenlenen Okullar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası sona erdi. Turnuvanın şampiyonu TFF Meral Celal Aras Spor Lisesi olurken; ikinci Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi, üçüncü ise Prof. Dr. İbrahim Canan Anadolu Lisesi oldu.

Kavacık Halı Saha Kompleksi’nde düzenlenen turnuvaya katılan 11 lisenin öğrencileri, dört gün boyunca kıyasıya mücadele etti. Ensar Vakfı Beykoz Şube Başkanı Deniz Soytemiz’in şehir dışında olduğu için katılamadığı ödül törenine; Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Mahmut Gülbasar, Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük, Meclis Üyesi Bayram Çevik, Ensar Vakfı Beykoz Şubesi Gençlik Komisyonu Başkanı Said Kasırga, AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Sağlam, AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Deliak ve Kenan Gedik, Ensar Vakfı Beykoz Şubesi yöneticisi Osman Bel ve öğrenciler katıldı.

Ensar Vakfı

SPORUN GELİŞİMİNE DESTEK SÜRECEK…

Ödül töreni öncesi bir konuşma gerçekleştiren Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük ile Meclis Üyesi Bayram Çevik, turnuvaya katılan tüm takımları tebrik ederek, bu yıl ilk defa gerçekleştirilen turnuvanın geleneksel hale getirilerek ilerleyen yıllarda daha da profesyonel bir şekilde hazırlanacağını, gençliğe ve sporun gelişimine desteklerinin süreceğini belirttiler.

HEDİYE ÇEKLERİ TAKDİM EDİLDİ…

Konuşmaların ardından turnuvada birinci olan TFF Meral Celal Aras Spor Lisesi, ikinci olan Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi, üçüncü olan Prof. Dr. İbrahim Canan Anadolu Lisesi takımlarına madalya ve kupaları verildi. Ayrıca birinci olan takıma kişi başı 200 TL, ikinci olan takıma 150 TL, üçüncü olan takıma 100 TL ve turnuvaya katılan her takım oyuncusuna da kişi başı 50 TL hediye çeki takdim edildi.  

TURNUVAYA KATILAN TAKIMLAR…

Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi, Özel Kavacık Uğur Temel Lisesi, Çavuşbaşı Anadolu İmam Hatip Lisesi, Şehit Murat Akdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Celal Aras Anadolu Lisesi, Barbaros Hayrettin Paşa Endüstri Meslek Lisesi, Akbaba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ahmet Ferit İnal, TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi, Prof. Dr. İbrahim Canan Anadolu Lisesi, Fevzi Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.

Ensar Vakfı

Ensar Vakfı Beykoz Şubesi Gençlik Komisyonu tarafından düzenlenen Okullar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası sona erdi. Turnuvanın şampiyonu TFF Meral Celal Aras Spor Lisesi olurken; ikinci Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi, üçüncü ise Prof. Dr. İbrahim Canan Anadolu Lisesi oldu…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

İş Arayanlar

İş Arayanlar ile İş Verenler Kartal’da Buluştu

iş arayanlar ile iş verenleri buluşturmaya devam eden Kartal Belediyesi; Ekolojik Eğitim Çadırı’nda iş arayan vatandaşlarla firma temsilcilerini ...