Aydos Patika Koşusu

Aydos Patika Koşusu nefes kesti

Her sene Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden amatör ve profesyonel sporcuların katıldığı Aydos Patika Koşusu’nda bu yıl da doğa sporları tutkunları, orman içi patikalarda inişli çıkışlı parkuru tamamlamak için ter döktü. İstanbul’un en yüksek noktası olan Aydos Ormanı’nda Kartal Belediyesi ve Team Kronos işbirliğiyle yedincisi düzenlenen müsabakaya, 80 bisikletçi ile 250 koşucu katıldı.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, sporseverleri bu anlamlı gününde yalnız bırakmadı. Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi Başkan Danışmanı Haydar Oğuz ve çok sayıda birim müdürü de etkinliğe katılım sağlayarak, sporcuların heyecanına ortak oldu. Etkinlik sonunda Başkan Altınok Öz, Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, Başkan Danışmanı Haydar Oğuz ve Fen İşleri Müdürü Ayhan Taş, dereceye giren sporculara plaket ve hediye çeklerini takdim etti.

Aydos Patika Koşusu

DERECEYE GİRENLERE PLAKET VE HEDİYE ÇEKLERİ TAKDİM EDİLDİ…

Düzenlenen koşu yarışlarında erkeklerde dereceye giren ilk üç isim Ömer Şahin, Selçuk Sabuncu ve Ömer Zengin olurken; kadınlarda ise Aslı Sertçelik, Seda Kurtuldu ve Menekşe Sönmez ipi göğüsledi. Bisiklet yarışlarında da erkeklerde dereceye giren ilk üç isim Gökhan Uzuntaş, Hakan Yayla ve Yılmaz Canpolat olurken; kadınlarda Selen Eryüce birinciliği, Zeynep Özcan ikinciliği göğüsledi.

Aydos Patika Koşusu

Aydos Patika Koşusu

Her sene Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden amatör ve profesyonel sporcuların katıldığı Aydos Patika Koşusu’nda bu yıl da doğa sporları tutkunları, orman içi patikalarda inişli çıkışlı parkuru tamamlamak için ter döktü…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Pendik Belediyesi İlaçlama

Pendik Belediyesi İlaçlama Çalışması Başlattı

Pendik Belediyesi ekipleri havaların ısınmasıyla birlikte kent genelinde sivrisineklere karşı ilaçlama çalışması başlattı. Pendiklilerin rahat bir yaz geçirmesi ...