Engin Taşkıran

Engin Taşkıran’dan çocuklar ve doğaya tam destek

Ünlü organizatör Engin Taşkıran, her yıl olduğu gibi bu sene de örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Ülkemizde yaşanan orman sorununa dikkat çekmek, farkındalık yaratmak ve insanların doğada bir ağaç dikmesine öncülük etmek adına, OKUSEV Vakfı bünyesinde maddi aksaklıklar yaşayan öğrencilere burs vermek için Engin Taşkıran tarafından geliştirilen “Eğitim İçin Bir Tohum” adlı proje, ülkenin birçok yerine ulaşarak daha yeşil bir Türkiye yaratmayı amaçlıyor.

Emir

ÜNLÜ İSİMLERDEN PROJEYE TAM DESTEK…

Proje kapsamında tohum tasarım saksılardan elde edilen gelir, OKUSEV Vakfı bünyesindeki öğrencilere burs olanağı sağlayacak. Ünlü isimlerin de tam destek verdiği proje kapsamında sanatçı Emir, Meydan İstanbul AVM’de gerçekleşen konserinde binlerce kişiye sevilen şarkılarını söyledi. Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği projede, aynı gün içinde toplam 500 adet ağaç dikildi, birçok öğrenciye okul öncesi umut ışığı yakıldı. Pal Nostalji’nin medya sponsorluğunda “Eğitim İçin Bir Tohum” konserleri devam edecek.

Engin Taşkıran

Engin Taşkıran

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Karbondioksit salınımı

Pendik Belediyesi Karbondioksit Salınımını Azalttı

Pendik Belediyesi, Tam Otomatik Ambalaj Atıklarını Toplama ve Ayırma Tesisi projesiyle karbondioksit salınımını azaltarak “Düşük Karbon Kahramanı” seçildi. ...