Dünya Değişim Akademisi

Dünya Değişim Akademisi’nin 30. merkezi Çekmeköy’de!

Dünya Değişim Akademisi, 30. merkezini İstanbul Çekmeköy’de çok uluslu bir kutlama ile açtı. Türkiye’nin yanı sıra Amerika, Japonya, Kolombiya, Fransa ve İngiltere gibi yurt dışından gelen pek çok katılımcı, açılışta bir araya geldi.

Kısa zamanda tüm dünyaya yayılmaya başlayan Dünya Değişim Akademisi’nin özelliği, dünyanın en kadim ve güçlü değişim tekniklerini her yerde aynı itina ve titizlik içinde, tam donanımlı değişim uzmanları ile sunması. İstanbul Çekmeköy’de de itinayla hazırlanmış olan yeni merkez, kurumun alışılagelen huzur, güven ve bilgelik dolu atmosferini yansıtıyor.

DEĞİŞİM BİR MACERADIR…

“Değişim bir maceradır, tadı damağınızda kalacak bir macera” diyen değişim uzmanları, herkesi kendini keşfe ve değişime davet ederken anlamlı bir çağrıda bulunuyorlar: “Her insanın yeni fırtınalarla karşılaşacak güce, yeni sorunları çözecek zekâya, değişimi gerçekleştirecek farkındalığa ihtiyacı var. Ancak o zaman bireyin değişime tepkisi üretken olacak ve kişi yaşamsal başarıya ulaşacaktır.” (Değişim Nedir ve Nasıl Gerçekleşir? kitabından)

Dünya Değişim AkademisiDAHA AYDINLIK, MUTLU VE ANLAMLI YARINLAR İÇİN…

Mekanda temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Ayrıca stres yönetimi, öfkeyi dönüştürme, korkuyu aşma, depresyondan özgürleşme, kıskançlık kontrolü, başarı, kendini ifade etme, ilişki sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanı var. Değişim için kararlı olanların ilk adresi Dünya Değişim Akademisi; sizi motive eden uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Çekmeköy’de de aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir; daha aydınlık, mutlu ve anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

Dünya Değişim Akademisi – Çekmeköy

İletişim: (0533) 361 89 78  –  [email protected]

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kartal Belediye

Dernekler Kartal Belediye Başkanını Ziyaret Etti

Kartal’da faaliyet gösteren hemşehri dernekleri, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i ziyaret ederek Belediye Başkanlığı görevinde başarılar diledi. Başkan ...