AYGAD

AYGAD’dan toplantı öncesi balık partisi

Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti (AYGAD), Ekim ayının ikinci yönetim kurulu toplantısını 20 Ekim Cumartesi günü yaptı. Maltepe’de, AYGAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Vekili Selahattin Şimşek’in ev sahipliğinde gerçekleşen buluşma, balık partisiyle başladı. Selahattin ve Mirze Şimşek kardeşlere ait Şimşek Group’un villa tarzındaki müstakil binasının bahçesine kurulan ızgaranın başına geçen AYGAD Başkanı Ahmet Işıkdağ, balık pişirme konusunda da usta olduğunu gösterdi.

“HİZMETTE SINIR TANIMIYORUZ”

Yaklaşık 7 kilo gelen palamut dilimlerini tek tek ve özenle kızartarak üyelere servis yapılmasını sağlayan Işıkdağ, “Biz hizmette sınır tanımıyoruz. Ne kadar rahat ve huzurlu bir ortam içinde olursak, o kadar iyi ve başarılı hizmetlerin sağlanmasına aracılık etmiş oluruz” dedi. Ahmet Işıkdağ’a yardım eden bir diğer isim ise, Kartal Gazetesi’nden Vural Dağtekin oldu. O’nun işi, Işıkdağ’a göre daha kolaydı. Zira Dağtekin, sadece kızartılmak üzere ızgaraya yerleştirilen balıklara tuz serpti. Fakat bunu mesleğinin ilk yıllarında Bostancı’da yetişen meşhur Nusret’in tarzıyla yapması geceye renk kattı.

AYGAD

HIZ KESMEDEN DEVAM..

Daha sonra yönetim kurulu toplantısına geçen üyeler, gündemdeki konuları değerlendirdi. Oldukça yoğun geçen ilçe ziyaretleri ve buluşmalar konusunda bazı üyelerin “Yetişemiyoruz, biraz yavaşlayalım” şeklindeki talepleri yeterli oyu alamayınca, çalışmalara hız kesmeden devam kararı alındı. Saat 23.30’a kadar süren toplantı sonunda üyeler, AYGAD Başkanı Ahmet Işıkdağ ve yönetim kurulu üyeleri Selahattin & Mirze Şimşek kardeşlere harika ev sahipliğinden ötürü teşekkürlerini ileterek ayrıldılar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Yassıada

Yassıada anıları bu özel koleksiyonda!

Türk demokrasi tarihine utanç vesikaları olarak geçen Yassıada’nın acılarını ve hüzünlerini yansıtan hatıraların yer aldığı özel koleksiyon, Ata ...