Adıgüzel İlköğretim’den anlamlı bir proje daha…

1

Özel Ataşehir Adıgüzel İlköğretim Okulu, “5. Geleneksel Çocuk Şenliği” ile hem çocukların, hem de doğanın yüzünü güldürecek.

Sosyal projelerle, aldığı ödüllerle ve geleneksel organizasyonlarıyla sık sık gündeme gelen Adıgüzel İlköğretim Okulu; “YARININ BÜYÜKLERİ” çocuklarımıza Ulu Önder Atatürk’ün armağan ettiği, Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir coşku ile kutlamaya hazırlanıyor.

Çocukların gün boyu birbirinden eğlenceli oyunlar oynayacağı, çekilişler ve aktivitelerle dolu sürpriz bir gün misafirlerini bekliyor.

Düzenlenecek “5. Geleneksel 23 Nisan Çocuk Şenliği”nde, çevreye duyarlı bir nesil yetiştiriyor olmanın haklı gururunu yaşayan Adıgüzel İlköğretim Okulu, elde edilecek gelirin tamamını TEMA Vakfı’na bağışlayarak, bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atıyor.

Şenlik Programı…

Tarih: 23 Nisan 2012

Saat: 10.00-14.00 (Brunch)

Yer: Garden Park – Batı Ataşehir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Fikret Bay

Maltepe Çerkez Derneği’nin acı kaybı: Fikret Bay vefat etti

Maltepe Çerkez Derneği’nin sevilen saygın üyelerinden Fikret Bay (74), yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak hayata gözlerini yumdu. Bay’ın cenazesi, ...