“Roka Balık akşamları” bir başka…

Koşuyolu Roka Balık, sonbahar akşamlarını renkli görüntülerle karşılıyor. Yenilenen yüzü ile hizmete giren işletme, müdavimlerini özel günlerinde de ağırlıyor.

Sektörünün tanınmış markası Chal Del Esperanza’nın Sahibi Umut Göbülükoğlu, www.hepsiburada.com Yetkilisi Hasan Göbülükoğlu, Bankacı Ezgi Yıldırım, Ayjet Pilot Okulu Yetkilisi Sertuğ Kocatürk ve Pegasus Havayolları Yetkilisi Oğuzhan Usta, dostlar buluşmasında mutluluklarını Kadıköy LIFE ile paylaştı.

DOĞUMGÜNLERİNİ BİRLİKTE KUTLADILAR…

Roka Balık’ın diğer bir masasında ise doğumgünü heyecanı yaşandı. HS Group Satış Danışmanı Erhan Özkabak ve UltrAslan Hell Grubu Yöneticisi Tolga Tevetoğlu, özel günleri için Roka Balık’ı tercih etti. Erhan ve Tolga, “Kardeşliğimiz bir ömür boyu” diyerek dostluk mesajı verdi. Sevenleri, iki dostu özel günlerinde yalnız bırakmadı.

Kübra Ekşioğlu, Elif Bebek, Erhan Özkabak, Gamze Aydın, Ayşe ve Tolga Tevetoğlu, Onur Pural…

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Bu mekana giren çıkmak bilmiyor!

Etin gerçek lezzetini hissetmek, ateşin başında dostlar sohbetlerinin en güzelini yaşamak, İstanbul’un göbeğinde kentin tadına varmak isteyenlerin mekanı Bostancı Çınaraltı Mangalbaşı Restoran, ağzının tadını bilenlerle ...