Dinç Çoban

Dinç Çoban’dan Bekarlığa Veda

Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı’nın Basın Danışmanlığı görevini yürüten, geçmişte de pek çok siyasetçiye bu hizmeti veren Dinç Çoban, “Bekarlığa Veda” diyerek Ayfer Sarıca ile hayatını birleştirdi. Fenerbahçe Khalkedon’da gerçekleşen düğünde, özellikle CHP çevrelerinden yoğun bir katılım vardı.

GÜRSEL TEKİN ve CANAN KAFTANCIOĞLU NİKAH ŞAHİDİ…

Ayfer Sarıca & Dinç Çoban Çifti’nin nikahını Kadıköy Belediye Balkanı Şerdil Dara Odabaşı kıyarken nikah şahitliklerini CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu yaptı. Nikahın kıylmasının ardından evlilik cüzdanını sadece geline değil ikisine birlikte veren Odabaşı, “Evlilik her iki tarafın da fedakarlık göstererek yürümek zorunda olan bir müessese. Bu nedenle ikinizden de bu özveriyi bekliyor ve sonsuz mutluluk dileklerimi iletiyorum” dedi. 

Dinç Çoban

EKREM İMAMOĞLU KATILAMADI…

Büyük bir davetli topluluğunun katılması beklenen düğünün davetlileri arasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na ikinci defa seçilen Ekrem İmamoğlu da vardı. Ancak Heybeliada’da çıkan yangın nedeniyle katılmadı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise gönderdiği çiçek ve mesaj ile Dinç Çoban & Ayfer Sarıca çiftini kutladı.

ŞEYDA SAHNE ALDI…

Geceye uzun yıllar Büyük Kulüp’te sahne alan Şeyda solist olarak katıldı. Orkestrası eşliğinde yaklaşık iki saat süren performansı konuklar tarafından uzun süre alkışlandı. Daha sonra F&M Müzik organizasyonu ile yerel müzik performanslarının sergilendiği düğün gecesi yöresel halk oyunları ile sona erdi.

Dinç Çoban

Düğünün davetlileri arasında son zamanlarda yıldızı parlayan gazetecilerden Gürkan Hacır da vardı. Hacır meslektaşı Barış Yarkadaş ve Kadir Gökmen Öğüt ve dostlarının bulunduğu masada oturdu.

Dinç Çoban

Kadıköy ve Ataşehir Belediye Meclis Üyeleri’nin büyük bölümü düğüne katılım sağladı. Nevzat Gül, Muammer Ayvalı, Kasım Keskintaş aynı masada oturmayı tercih eden isimler olarak objektiflerimize takıldı.

Dinç Çoban

Kadıköy Belediye Meclisi’ne beşinci defa üye seçilerek bir rekorun da sahibi olan Hasan Gökpınar, Kadıköy Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin Kayhan, CHP Pendik İlçe Başkanı Doğan Çakmak, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil dara Odabaşı’nın Özel Kalem Midürü Sennur Yıldırım ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mesut Kösedağ…

Dinç Çoban

Kadıköy Belediye Meclisi Başkanı Sait Yılmaz, Belediye Meclis Üyesi Arif Kızılyalın, Belediye Meclis Üyesi ve Fenerbahçe Kulübü İletişim Direktörü Can Gebetaş, Yükselen Türkiye Enstitüsü Başkanı Durmuş Çelen…

Dinç Çoban

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Park Adana

Park Adana’ya Adana’dan da, Ardahan’dan da geliyorlar!

Ataşehir’in her türlü övgüyü hak eden lezzet durağı Park Adana Kebapçısı’na Adana’dan da, Ardahan’dan da, hatta Çin’den bile ...