Kalbur

Kalbur’da kahvaltı keyfi başka

Ataşehir Kalbur Et’in kebap lezzetleri yanında kahvaltı keyfini de test etmiş olanlar, başlığımız için “Haklısınız” yorumunda bulunacaklardır elbette. Ancak bizim sözümüz, henüz test etmemiş olanlara… Yolunuz düşmese de düşürmenizi ve “Pazar Günü Yapılacaklar” listenize Kalbur’da kahvaltıyı mutlaka eklemenizi tavsiye ediyoruz. Tabi önceden rezervasyon yaptırmayı da unutmayın.

PİŞİDEN PİZZAYA SIRADIŞI LEZZETLER…

Kendinizi “kalburüstü” hissedeceğiniz mekanda, masanız önce birbirinden leziz kahvaltılık ürünlerle donatılıyor. Tabi bunlar arasında sıkma portakal suyu, Kars’tan özel olarak getirtilen petek balı ve kaşar peyniri, Bolu’dan gelen kaymak, Tokat’tan gelen sucuk da yer alıyor. Ardından pişi ve puf böreği sonrasında da pizza dilimleri, dumanı üstünde sıcak sıcak masanıza geliyor.

Kalbur

MURAT AK VE AİLESİ…

Geçtiğimiz yıl dostlarını Amerika’ya uğurlarken Kadıköy Life sayfalarına konuk olan Murat Ak ve ailesi Çağan-Burcu-Mira Ak, bu defa da kahvaltı keyfinde sayfalarımıza konuk oldu.

Kalbur Et

GAZİOSMANPAŞA’DAN ATAŞEHİR’E…

Kalbur lezzetleri sadece Anadolu Yakası’ndan değil, İstanbul ve hatta İstanbul dışından bile lezzet tutkunlarını çekmeye devam ediyor. İşte Vakıfbank çalışanlarından bir grup, “Geldiğimize değdi” diyerek Gaziosmanpaşa’dan mekana gelenler arasındaydı. Masadaki isimler ise şu şekildeydi: Alp Tuna, Alper Çelebi, İlknur Çelebi, Ufuk Güler, Nil Tuvan Güler, Esra Demir, Emre Poyraz, Betül Turan, Mustafa Turan ve Defne Turan…

FATİH MUHLAÇ’TAN ANNEYE KAHVALTI…

HD Çiçek’ten Fatih Muhlaç, ailesiyle birlikte her pazar konuk olduğu Kalbur kahvaltısına bu kez annesi Hazmiye Hanım’ı da getirdi. Onlara eşi Aslı Muhlaç ve çocukları Hakan & Duru Muhlaç da eşlik etti.

BEŞ YIL ÖNCE, BEŞ YIL SONRA…

Karakuzu çiftinin 4 yaşındaki kızları Dila henüz dünyada yok iken de sayfalarımıza konuk olan İsmail & Fatma Simler Karakuzu çiftine her Kalbur ziyaretinde rastlıyor olmayı, hem onlar hem de mekan adına şans kabul ediyoruz.

BERKTUĞ ABAY’IN DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ…

Berk & Derya Abay çiftinin oğulları Berktuğ için düzenledikleri doğum günü partisi hayli görkemliydi. Kutlama için üç yıldır aynı mekanı tercih eden çift; “Burada kendimizi evimizde kadar rahat hissediyoruz. Bu nedenle öncelikli tercihimiz oluyor” şeklinde konuştu.

Aynı zamanda Collezione Genel Müdürü de olan Berk Abay’ı yalnız bırakmayanlar arasında, çalışma arkadaşları da vardı.

MASAL BEBEK 4 YAŞINDA…

Abay Ailesi gibi Kadıköy Life Ailesi olarak bizler de Kalbur’u doğum günü kutlamaları için tercih ettiğimiz mekanlar arasında tutuyoruz. Hatta son iki kutlamanın, Haber Müdürümüz Cenay Toprakkaya’nın kızı Masal’ın doğum günü ile Abay çiftinin oğulları Berktuğ’un doğum günü kutlamasının aynı güne tesadüf etmesi, seçimimizin doğru olduğunun bir başka kanıtı olarak yansıyordu. Biricik Masal’ımızın dördüncü yaşını geride bırakmış olmasına bizzat katılarak nice yıllar dileklerini iletenler arasında, ünlü ressam Bülent Turan ve eşi Sedef Turan da vardı.

Sevimli yeğenler Kemal Babalık & Masal Toprakkaya…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ataşehir Uluslararası Yaz Okulu Festivali

Ataşehir Uluslararası Yaz Okulu Festivali renkli görüntülere sahne oldu

Ataşehir Belediyesi ve Yeditepe Üniversitesi işbirliğiyle gerçekleştirilen Ataşehir Uluslararası Yaz Okulu Festivali rengârenk görüntülere sahne oldu. Yaz Okulu’nda; ...