My Moonic Ajans yeni hizmet binasına taşındı…

MODOKO gibi tanınmış markaları kitleler ile buluşturan My Moonic Ajans, Acıbadem’deki yeni hizmet binasında faaliyetlerine başladı. Ajans Başkanı Cem Berkcil, yeni dönemlerine yönelik Kadıköy Life’a açıklamalarda bulundu.

“Kreatif fikirlerin ortaya çıkışından reklam filmine dönüşmesine kadar iletişimin her aşamasında varız” diyen Berkcil, açıklamalarında şunları ifade etti:

“Taşınmamız, en başta çalışanlarımız için önemli bir karardı. Onların iç huzurları ve motivasyonları bizim için çok önemli… Tabi ki diğer taraftan müşterilerimiz ve biz ajans yönetimi için de hem keyifli, hem de daha çok bir araya gelme şansımız olması büyük avantaj… Acıbadem’in havalar ısındıkça artan kalabalığı da iş arasında bizler için rahatlatıcı bir etki taşıyor. Manzarası, Fenerbahçe Stadı ve denizi gören bir ofis için söylenecek çok şey var aslında…


NEDEN TAŞINDIK?..

Değişen ve gelişen sürece yönelik bir yenilenme çalışması içerisine girdik. Hizmet kalitemiz katlanarak artıyor. Ancak, 2013 yılında bir miktar büyüdüğümüze inanarak böyle bir karar aldık da diyebiliriz. My Moon Innovative Company ailesi olarak, üç yılı aşkın süredir ajans çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu atılım bizim için çok heyecan verici diyebilirim.

BİZİ EN İYİ REFERANSLARIMIZ ANLATIR…

Ajans hizmetlerimizi tam olarak anlatmak gerekirse; biz butik ajans konseptinden uzaklaşmadan, belli sayıdaki müşterilerimize tam hizmet veren konsept bir ajans olarak hayatımıza devam edeceğiz. Geçtiğimiz yılların sonlarına doğru yapmış olduğumuz bir anlaşma ile sektör referanslarımızı geliştirdik. Sağlık ve kozmetik sektöründeki ürünlere de hizmet verdiğimiz bir dönemi karşıladık.  Bu senenin içinde yapacağımız yeni anlaşmalar ile yüzde 20’lik büyüme oranımızı korumak istiyoruz. Halihazırda devam eden çözüm ortağımız MODOKO ile düğün sezonu kampanyamızı planlıyoruz. Diğer yandan devam eden birkaç farklı lansman projesi ile de sektöre yeni girecek markaların altyapı çalışmaları devam ediyor.”

My Moonic Ajans’ın yeni adresi ise şu şekilde:

Acıbadem Cad. Tekin Sok. Darga Apt. No:24  Acıbadem – Kadıköy
Tel: (0216) 340 84 20  –  www.mymoonic.com

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Teknik Yapı Yücelpark

Teknik Yapı’dan Kartal’da yaşam odaklı dönüşüm

Teknik Yapı, günümüzdeki en önemli üç kavramı bünyesinde barındıran Yücelpark’ı satışa sundu. Aile, kazanç ve doğayla iç içe ...