Küçükyalı Adnan Kahveci Parkı Forumu çalışmayı da, eğlenmeyi de biliyor…

Gezi Direnişi’nin Bağdat Caddesi Forumu ile birlikte Anadolu Yakası temsilcilerinden biri olan Küçükyalı Adnan Kahveci Parkı Forumu üyeleri, sürdürdükleri birlikteliklerini eğlence ortamına da  taşıdılar.

Temmuz ayından bu yana Salı ve Cuma günleri, akşam saatlerinde Küçükyalı Adnan Kahveci Parkı’nda buluşan ve sayıları zaman zaman 500’ü bulan grup, toplumsal sorunları paylaşıp ilgililerin dikkatini çekmeye çalışıyor.

SUADİYE MEYHANESİ’NDE BULUŞTULAR…

Grup, 19 Ekim gecesi “Suadiye Meyhanesi” adıyla Kadıköy Geceleri’ne katılan By Vintro’da buluştu. Cengiz Arı ile Hayri Kap’ın önderliğinde buluşan Adnan Kahveci Forumu üyeleri, buluşmada tartışma yerine eğlenmeyi tercih ettiler.

Nefis yemekler eşliğinde farklı bir gece geçirmiş olmanın kendilerini son derece motive ettiği açıklamasında bulunan grup üyeleri, bu tür buluşmaların sık sık gerçekleşeceği bilgisini de verdiler.

Hakkında Kadir Toprakkaya

2 yorum

  1. Bahadır Güntürk

    Küçükyalıları tebrik ediyor, destekliyoruz…

  2. KKÜÇÜKYALILI OLMANIN FARKI

Bir Cevap Yazın

x

İlginizi Çekebilir

Bu mekana giren çıkmak bilmiyor!

Etin gerçek lezzetini hissetmek, ateşin başında dostlar sohbetlerinin en güzelini yaşamak, İstanbul’un göbeğinde kentin tadına varmak isteyenlerin mekanı Bostancı Çınaraltı Mangalbaşı Restoran, ağzının tadını bilenlerle ...