açık hava sineması

Üsküdar’da Açık Hava Sineması

Üsküdar Belediyesi, geçtiğimiz yıllarda da düzenlediği “Açık Hava Sineması” nostaljisini, bu yıl muhteşem Boğaz manzarasıyla Üsküdar ve İstanbulluların yeni uğrak yeri olan Nakkaştepe Millet Bahçesi’nde tekrar başlattı.

Vatandaşların yoğun katılım sağladığı “Açık Hava Sineması” etkinliğinin ilkinde, Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerinden biri olan “Süt Kardeşler” seyredildi. Etkinliğe, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen de katılım sağladı.

açık hava sineması
ÇOCUKLAR DA UNUTULMADI…

Yaz boyunca cuma günleri Yeşilçam’ın unutulmaz klasiklerinden oluşan filmlerin gösterileceği “Açık Hava Sinema” etkinliklerinde çocuklar da unutulmadı. Bu kapsamda cumartesi günleri çocuklar için animasyon filmleri gösterilecek, ayrıca patlamış mısır ikramı yapılacak. Herhangi bir kayıt işlemine gerek kalmadan, her cuma ve cumartesi günü saat 20.30’da Nakkaştepe Millet Bahçesi’ndeki “Açık Hava Sinema” etkinliklerine katılabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepeliler güne sabah sporu ile başlıyor

Maltepeliler güne sabah sporu ile başlıyor

Maltepeliler sabah sporu için parklarda buluşuyor ve “sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” diyerek, ilçe belediyesinin “Güne Sporla Başla” ...