Tasarım Pazarı

Üsküdar Tasarım Pazarı’na yoğun ilgi

Şehre duygusal anlamda hayat veren bir buluşma noktası fikrinden yola çıkılarak düzenlenen Üsküdar Tasarım Pazarı, Üsküdarlıları aynı çatı altında hayattan keyif almaya davet ediyor. Üsküdar Belediyesi ve işbirlikleri tarafından Nev Mekan’daki İyi ki Üsküdar Var! Sokağı’nda hayata geçirilen konsept; hediye mağazası, sanatçılar ve tasarımcılar için satış stantları ve platformlardan oluşuyor.

Üreteni ve tasarlayanı destekleme ve meraklısıyla buluşturma amacını taşıyan, kolektif bakış ile iyilik temelli alışveriş anlayışını sosyal sorumlulukla bir araya getiren Üsküdar Tasarım Pazarı, bu anlamda bir araya gelme kültürünün en güzel örneklerinden birini teşkil ediyor. Yerel veya küçük esnafı, bağımsız tasarımcı ve sanatçıları destekleme amacı taşıyan Üsküdar Tasarım Pazarı’nda ayrıca, sergi ve workshop alanları ile çocuklar için mini market de yer alıyor.

YENİ NESİL, GELENEKSEL VE MODERN BİR ARADA…

‟Sahne Senin” konseptini de barındıran Üsküdar Tasarım Pazarı, konuklarına gün boyu genç müzisyenlerin ve grupların canlı müziğiyle de keyifli bir zaman vaat ediyor. Kısa sürede vazgeçilmez bir buluşma haline gelen; yeni nesil, geleneksel ve modernin sentezlendiği bu pazara tüm Üsküdarlılar davetli.

üsküdar tasarım pazarı

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Orhan Ülker

Orhan Ülker, Üsküdar Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldu

İşadamı Orhan Ülker, CHP’den Üsküdar Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı. Üsküdar Filizler Köfte’de 20 Ekim Cuma ...