Tuzlalılar Kıraç’la coştu…

1

Tuzla Belediyesi tarafından Kafkale Spor Kompleksi’nde düzenlenen “Tuzla Belediyesi 3. Hizmet Yılı Kıraç Konseri”, Tuzlalılar tarafından beğeniyle izlendi. Konser saatinden önce salonu dolduran Tuzlalılara, konser öncesinde Tuzla Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu tarafından halk dansları sunuldu.

Birbirinden güzel yöresel oyunları izleyen Tuzlalıların coşkusu, Kıraç’ın salona girmesiyle doruk noktaya ulaştı. Şarkılarını seyircilerle birlikte söyleyen Kıraç, Tuzlalılardan tam not aldı. Çevre ilçelerden de konsere katılımın olması, sanatçıya olan ilginin göstergesiydi. Kalabalık yüzünden salona giremeyen çok sayıda vatandaş, konseri spor salonu önündeki dev ekranlardan izledi.

Tuzla Belediyesi 3. Hizmet Yılı kutlamaları ile coşkulu bir gece geçiren Tuzlalılar, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür ettiler.

Kıraç, Tuzla Bülteni’ni inceledi…

Konser öncesi kuliste Tuzla Bülteni’ni inceleyen sanatçı Kıraç, Tuzla Belediyesi’nin yürüttüğü projeler hakkında bilgi aldı. Özellikle Marina, Nikah Sarayı ve Şelale Park projelerini dikkat çekici ve heyecan verici projeler olarak niteleyen Kıraç; Başkan Dr. Şadi Yazıcı’yı oldukça başarılı bulduğunu ifade etti.

2

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

saadet-li-sevim-den-belediye-baskanlarina-belediye-calisanlarina-parti-bayragi-astirmayin

Başkan Yazıcı ve eşi, Okul Aile Birlikleriyle buluştu

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla’da okul aile birliklerinin gönüllü yöneticileriyle buluştu. ...