Ümraniye

Sosyal belediyecilikte öncü ilçe; Ümraniye

2014 yılında Ümraniye Belediyesi tarafından ilçede yardıma muhtaç vatandaşlar için hazırlanan, bütün ihtiyaç malzemelerinin yanı sıra giyecek ve ayakkabı gibi birçok ürünün bulunduğu Sosyal Marketler, hizmet vermeyi sürdürüyor. Belediye tarafından verilen “Sosyal Destek Kartı” ile gönüllerince alışveriş yapan Ümraniyeli vatandaşlar, servis araçlarıyla da evlerine kadar bırakılıyor.

Bu kapsamda, İstiklal Mahallesi’nde modern ve işlevsel mimarisiyle dikkat çeken üçüncü Sosyal Market ve Spor Tesisi de Ümraniye‘de hizmete girdi. Açılışı gerçekleştirilen İstiklal Mahallesi Sosyal Market ve Spor Tesisi; bodrum kat, bodrum asma kat, zemin kat, 1. normal kat, 2. normal kat ve çatı katından oluşuyor. Toplam 3 bin 394 metrekare kapalı alana sahip olan Sosyal Market’te depolama alanları, lojistik merkez, rezerv alanları, sosyal market, pilates, minder sporları (karate, güreş ve tekvando) salonu, doktor odası, soyunma odaları, bayan fitness ve okçuluk salonu ile mehter takımı çalışma salonu bulunuyor.

ümraniye

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ömer Urgun

AK Parti Ümraniye’de Ömer Urgun ismi ilk sıralarda

Ümraniye’deki tanınmışlığı, iş adamlığı ve Doğu seçmenine yakınlığıyla Ömer Urgun ismi, Ankara kulislerinde konuşulmaya devam ediyor. Hasan Can’ın ...