İş ve sanat dünyasını buluşturan sergi: Sanat Her Yerde

Otomotiv sektörünün önde gelen isimlerinden Ulugöl Otomotiv, sanata ve sanatçıya verdiği desteği sürdürüyor. Firmanın Satış Müdürü Yeşim Teoman’ın katkılarıyla 30 deneyimli sanatçının eserlerinin yer aldığı “Sanat Her Yerde” adlı karma resim sergisi, Ulugöl Otomotiv Ataşehir Şubesi’nde ziyarete açıldı.

Sergi küratörlüğünü üstlenen usta gazeteci Esma Bayraktar, bu etkinliği Ulugöl Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Ulugöl’un sanata kucak açmasıyla hayata geçirdiklerini ifade ederek, sergi detaylarına dair şunları aktardı: “Sergide 30 usta ressam bulunuyor. Hepsi kendi alanlarında deneyimli, onlarca kişisel ve yüzlerce karma sergiye katılan sanatçılar. Hepimiz bir ilki yaşayacak ve yaşatacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Eserlerini aylar öncesinden büyük bir hevesle hazırlamaya başlayan sanatçılar, iş dünyasına bir sanat şöleni sunmanın mutluluğunu yaşıyor.”

İş ve sanat dünyasını bir araya getiren sergi

30 DENEYİMLİ SANATÇI BİR ARADA…

Sergiye eserleriyle katılan sanatçılar ise şu şekilde: Atilla Aktürk, Azniv Çoban, Ayla Kılıçığlu, Bekir Üstün, Başak Tiryaki Nakip, Bedia Sakin, Cahide Topaloğlu, Canan Erdem Karabel, Emine Kasap Karakoç, Esma Bayraktar Özparpucu, Ece Öztürk, Hüseyin Macar, Hayriye Kuran, Hulki Karabel, Hakan Arslan, Kasım Tuygun, Mehtap Ulugöl, Münteha Tuga, Nebiye Elmas, Neşe Kalınbacak, Onur Aras, Serap Gürcan, Sabire Erözgün Uyanıker, Selma Talay, Şehnaz Aykaç, Şükran Arıcan, Tülin Kaynak, Yasemin Aliköleoğlu, Yeşim Kurt, Yıldız Dilan, Zeynep Diker.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepe Belediyesi Tiyatrosu

Maltepe Belediyesi Tiyatrosu Ukrayna Yolcusu

Maltepe Belediyesi Tiyatrosu 20 Mayıs’ta Ukrayna’da bu yıl 21.si düzenlenen Kherson Tiyatro Festivali’ne ve 23 Mayıs’ta Dnipropetrovsk Festivali’ne ...