Şile

Şile yaz sezonuna hazırlanıyor

Tarih, doğa ve kültür ile iç içe olan Şile, yaz sezonuna hazırlanıyor. Şile Belediyesi, geleneksel hale getirdiği Şok Temizlik Günleri’ni bu sene de gerçekleştirdi.

“Şile’yi Koru!” sloganıyla hareket eden Şile Belediyesi, çevre belediyelerle birlikte üç gün boyunca çevre temizliğinden ot biçmeye, konteyner yenilemesinden kaldırım taşlarının boyanmasına, sokakların yıkanmasından camilerin temizliğine kadar her alanda hummalı bir çalışma yürüttü.

şile

TERTEMİZ BİR ŞİLE İÇİN…

Temizlik çalışmalarını yerinde inceleyen Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, işbirliklerinden dolayı İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Pendik Belediyesi, Tuzla Belediyesi, Üsküdar Belediyesi, Ümraniye Belediyesi, Sancaktepe Belediyesi, Çekmeköy Belediyesi ve Beykoz Belediyesi çalışanlarına teşekkürlerini iletirken; “Tertemiz bir Şile için gece gündüz çalışıyoruz. Bu değerde emek veren tüm personelimize teşekkür ederiz. Şile’ye hizmet etmekten gurur duyuyoruz” dedi.

Şile

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kelebekler

Kelebekler filmi Maltepelilerle buluştu

Maltepe Belediyesi’nin Ekim ayı kültür-sanat etkinlikleri kapsamında, yönetmenliğini ve senaryosunu Tolga Karaçelik’in üstlendiği 2018 yapımı “Kelebekler” filminin gösterimi ...