Anega Gıda

Sevgiyle açtılar, lezzetle kapattılar!

Aneda Gıda merkez binasında “Sevgiyle açtık, lezzetle kapattık” sloganıyla sosyal medyanın sevilen bloggerlarının katıldığı özel bir organizasyon düzenlendi. Renkli etkinlik, Aneda Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Aşkın Balkaya’nın kendi elleriyle mantı hazırlamasıyla başladı. Balkaya, mantı yapım esnasında şirketinin kuruluş hikâyesini, amaçlarını ve hedeflerini anlattı.

Keyifli, eğlenceli ve bir o kadar da kahkahalarla geçen etkinlikte; mantı için kullanılan malzemelerin öneminden, mantı hamuru açılırken dikkat edilmesi gereken tüm püf noktalarına tek tek değinilerek, Güven Mantı lezzet sırrının paylaşıldığı bir gün oldu. “İnciana” ve “Güven Mantı” markalarının üretim esasları, sektörün zorlukları ve sektördeki yeniliklerin detaylandırıldığı organizasyon, tüm konukların üretim tesisini gezmesiyle sürdürüldü. Üretim tesisinde hijyen ve saklama koşulları hakkında bilgi alan konuklar, daha sonrasında Aşkın Balkaya’nın kendi elleriyle hazırladığı mantıdan tadarak günü noktaladı.

SOSYAL MEDYA FENOMENLERİNDEN TAM NOT…

Lezzetli ve keyifli organizasyona sosyal medyanın en çok sevilen bloggerlarından Şebnem Seçkiner, Serap Oğuztan, Ece Kumkale (@hassasanne), Saadet Algan, Uzm. Özge Selçuk Bozkurt ve Melek İçmeli katıldı. Tüm konuklar, lezzetli ve keyifli bir gün geçirdiklerini ve bu lezzeti her zaman sofralarında bulunduracaklarını belirterek ayrıldılar. Etkinlik sonunda Aşkın Balkaya; “Mantı nesilden nesile aktarılan kültürel bir mirasımızdır. Türk mutfağının vazgeçilmez değerlerindendir. Biz de bu değeri gelecek nesillere en sağlıklı şekilde ulaştırmak için sürekli ve durmadan ilerliyoruz. Bu amaçla 23 yıldır sofralarınıza mantının en lezzetlisini sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Aneda Gıda

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Nur Topçu

Doktor Nur Topçu’ya sürpriz doğum günü kutlaması

Maltepe Özel Bölge Hastanesi’nin başarılı emektar doktorlarından Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Nur Topçu, çalışma arkadaşlarının sürpriz doğum günü ...