Elite World

Seher Baysal, Elite World Hotels ailesine katıldı

Türkiye’nin en hızlı büyüyen yerel otel zinciri Elite World Hotels’in 120 milyon dolarlık yatırımı ile Eylül ayında misafirlerinin hizmetine sunacağı Elite World Asia Hotel’in Satış ve Pazarlama Direktörü, turizm sektörünün deneyimli ismi Seher Baysal oldu.

Elite Worldİstanbul Küçükyalı’da ihtişamlı mimarisiyle dikkat çeken, deniz ve Adalar manzarası eşliğinde 351 konforlu odası, toplam 2 bin 500 kişi kapasiteli bir balo toplam 6 toplantı salonu, toplantılara getirdiği BtoH (Business to Happiness) konseptiyle bölgede büyük bir farklılık ve farkındalık yaratacak olan Elite World Asia Hotel’in Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine Seher Baysal atandı.

SEKTÖRDE 25 YILLIK TECRÜBE…

Turizm sektöründe yaklaşık 25 yıldır profesyonel olarak görev alan Baysal, kariyer hayatına Mövenpick Hotel’de satış ve pazarlama departmanında başladı. Uzun yıllar lokal ve uluslararası otellerde çeşitli pozisyonlarda faaliyet gösteren Seher Baysal; Ramada Hotel, Merit Hotels Grubu, Taksim International Hotels Grubu ve Silence Ataşehir’de Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev aldı. Deneyimli isim ayrıca, İstanbul Park Otel’in Genel Müdürü, Ağaoğlu Hotel Grubu’nun Turizm Koordinatörü olarak kariyer hayatına devam etti.

Elite World Hotels ailesine katılmaktan çok mutlu olduğunu belirten Seher Baysal; Elite World Asia Hotel’in, Anadolu Yakası’nın en büyük kapasiteli otellerinden birisi olacağını ve bölgenin dinamiklerini belirleyeceğini ifade etti.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Yassıada

Yassıada anıları bu özel koleksiyonda!

Türk demokrasi tarihine utanç vesikaları olarak geçen Yassıada’nın acılarını ve hüzünlerini yansıtan hatıraların yer aldığı özel koleksiyon, Ata ...