Piranha ve Genç Mühendislik “Develi”de iftar verdi…

Şirketlerin iftar davetleri için tercih ettikleri mekanların başında gelen Develi, bu Ramazan ayında da geleneğini sürdürdü. Markanın en çok rağbet gören Kalamış Şubesş ise, geçtiğimiz akşam Piranha Elektronik ve Genç Mühendislik’in iftar davetlerine ev sahipliği yaptı.

30 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Ataşehir ilçesinin belediye başkan aday adayları arasında gösterilen İlker Alkun’a ait Genç Mühendislik firmasının davetine yaklaşık 60 kişi katıldı. Hemen her akşam bir davette görülen Alkun; “Bütün dostlarımızı aynı gecede bir arada toplamak mümkün olamadı. Parça parça değişik yerlerde buluşarak, mübarek Ramazan coşkusunu yaşıyoruz” dedi.

Kalamış Develi’de sunulan Ramazan geleneklerinden biri de konuklara ikram edilen Osmanlı Şerbeti oldu. Osmanlı’nın ünlü şerbetçilerinin kıyafetleriyle masaları tek tek dolaşan “Şerbetçi”, senede bir defa da olsa unutulmaya yüz tutmuş bu lezzetleri konuklara test ettirdi…

PİRANHA, SEFAKÖY YERİNE KALAMIŞ’I TERCİH ETTİ…

Cep telefonları, navigasyon cihazları ve tablet bilgisayarlar üreten Piranha Bilişim Teknolojileri Şirketi de iftar yemeği için Kalamış Develi’yi seçen markalar arasındaydı. Şirket merkezlerinin Sefaköy’de olmasına rağmen Kalamış’ı tercih etmeleri konusunda Kadıköy Life’a bir açıklama yapan İlban Mataracı; “Biz 2004 yılında üç ortak olarak bu firmayı kurduk. Sadece ben Anadolu Yakası’nda oturuyorum. Hem değişik bir mekan olsun,  hem de dostlarımıza buranın lezzetlerini test ettirelim istedik” şeklinde konuştu. Piranha Elektronik’in iftar davetine yaklaşık 200 davetli katıldı.

Metin Şairoğlu, Murtaza Buğdaycı, Emir Aziz Buğdaycı, İsmet Mataracı, İlban Mataracı ve Fırat Pamukçu…

PİRANHA markasını yaratan İlban Mataracı, Sait Balanoğlu ve Tuğrul Verkaya…

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Cenk Soyer

Cenk Soyer’i sakinliğe uğurladılar

Şişecam Ailesi’nin önde gelen yöneticilerinden Cenk Soyer emekliliğe uğurlandı. Şişecam’ın iştiraklerinden Soda A.Ş’nin Başkan Yardımcısı ve Galatasaray Spor ...