Pendikli anneler bebekleriyle yarıştı

Pendik Belediyesi tarafından PENBİS FEST’18 adıyla ilk kez düzenlenen yarışlara, 1.000’in üzerinde bisiklet sever katıldı. 10 kategoride düzenlenen festivalin renkli görüntülerini ise, bebek arabalarıyla yarışan anneler oluşturdu. Anneler, start anıyla birlikte 700 metrelik parkuru birinci bitirebilmek için kıyasıya yarıştı.

Pendikli anneler bebekleriyle yarıştı

Pendik Belediyesi, halka açık bisiklet yarışlarının yer aldığı Bisiklet Festivali’yle Pendiklilere unutulmaz bir gün yaşattı. PENBİS FEST’18 adıyla ilk kez düzenlenen yarışlarda 10 kategoride ilk üçe girenlere bisiklet, tüm katılımcılara da kask, tişört ve madalya verildi. 7 yaş ve üstü halka açık bisiklet yarışlarında 1.000’e yakın bisiklet sever yarıştı. Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, yarışların startlarını verdi. Yarışmalar Tekerlekli Sandalye, Küçük Kızlar, Genç Kızlar, Büyük Kadınlar, Veteranlar, Genç Erkekler, Küçük Erkekler, Büyük Erkekler, Minikler ve Anne-Bebek kategorilerinde gerçekleşti.

ANNELER 700 METRELİK PARKURDA KOŞTU…

Heyecanlı anların yaşandığı organizasyonun en renkli görüntüleri anne-bebek yarışmaları oldu. Kimi bebeklerin çevrelerinden habersiz oldukları gözlenirken, anneler start anıyla birlikte 700 metrelik parkuru birinci bitirebilmek için kıyasıya yarıştı. Tüm annelerin parkuru tamamladığı yarışmayı Jenny Divleli 1., Pelin Demir 2. ve Bilge Çetinkaya 3. olarak tamamladı. Yarışmada dereceye giren anne ve çocuklara ödüllerini, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin verdi.

Anne ve çocuklara ödüllerini Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin verdi…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

turkiye-nin-en-guzel-manzarali-kosusu-riva-kosusu-1

Türkiye’nin En Güzel Manzaralı Koşusu: Riva Koşusu

Beykoz Belediyesi desteğiyle, Macera Akademisi tarafından düzenlenen Türkiye’nin en güzel manzaralı koşusu, Riva’da her yaştan 1000 sporseverin katılımıyla ...