Palladium Ataşehir

Palladium Natural Life başlıyor

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir’de bir klasik haline gelen “Palladium Natural Life” etkinliği, 21 Kasım’da başlıyor. Beş gün sürecek etkinlikte, Türkiye’nin dört bir yanından gelen doğal ve organik ürünler sergilenerek, satışa sunulacak.

Palladium’un ana koridoruna kurulan stantlarda ürünlerin en doğal ve tazesi, güvenilir markaların çatısı altında AVM ziyaretçisine ulaşacak. Kişiye özel tasarımlardan doğal taşlarla yapılan el emeği takılara, Kastamonu bölgesinin geleneksel değeri olan siyez buğdayından şekersiz ve katkısız fıstık ezmesine, zeytin denince akla ilk gelen Ayvalık’tan özel zeytinyağlarına, organik, GOTS sertifikalı İskandinav markalarına kadar geniş yelpazedeki ürün gamının yer aldığı Natural Life etkinliği, özellikle sağlıklı beslenmek isteyenlerin vazgeçilmez adresi olacak.

ORGANİK VE DOĞAL ÜRÜNLERE KAYNAĞINDAN ULAŞIN…

Palladium Natural Life etkinliğinde A Plus, Byviolet, Babatoprağı Zeytinyağları, Gemnatura, İksirli Çiftlik, Eğri Çayır, Fermente Mutfağım, Muhteşem Çikolatalı, Ümitköy Çiftliği, Nuts’all, Kidonomi, Siyezevi, Hatice Teyze, Pera Bahçe markaları yer alacak. 21-25 Kasım tarihleri arasında Palladium’a gelin, organik ve doğal ürünlere kaynağından ulaşın!

Palladium Natural Life

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Açıkhava Sinema

Ataşehir’de açıkhava sinema keyfi

Ataşehir’de açıkhava sinema keyfi 19 Temmuz’da başlıyor. Ataşehir Belediyesi’nin düzenlediği yaz etkinliklerinde parklarda açık hava sinema gösterimleri yapılacak. ...