Modifiye araç

Modifiye tutkunları Çekmeköy’de buluştu

Modifiye araç tutkunları, Çekmeköy’de düzenlenen “İlker Togral Tuning Day” etkinliğinde bir araya geldi.

Çekmeköy Belediyesi, Car Life Turkey ve Cigerci ABE işbirliğiyle Çekmeköy Ömerli Mahallesi’nde açık havada gerçekleştirilen etkinlikte, yurdun çeşitli illerinden getirilen yaklaşık 150 araç görücüye çıktı.

Etkinlikte; modifiyeli araçların renkleri, motor kuvvetleri, ses sistemleri, iç ve dış dizaynları gibi özellikleri meraklılarıyla paylaşıldı.

Organizasyonla ilgili konuşan Modifiyeci İlker Togral, “Bizler caddede sokakta değil; izinli, trafiğe kapalı alanda bu organizasyonları yapıyoruz. Toplumda infiale sebebiyet veren, yasa ve kural tanımaz kendini modifiyeci diyen adlandıran kişilerin bizler ile uzaktan yakından bir alakası yok. Gördüğünüz üzere bizler gerçek modifiyecileriz. Bizler bu alanda birbirinden farklı sıra dışı modifiyeli otomobillerimizi siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Organizasyona verdikleri destek için Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve ekibine çok teşekkür ederiz.” dedi.

Modifiye araç

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Adalar Kültür Derneği Film Gösterimleri

Adalar Kültür Derneği’nde söyleşili Türk filmleri gösterimleri

Adalar Kültür Derneği’nin bahçesinde yıllardır devam eden film gösterimlerinin Türk filmi seçkisi ilk kez bu yıl 13 Ağustos’ta ...