Maltepe’de Polis Haftası…

Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü, “Polis Haftası” dolayısıyla farklı bir kutlama gerçekleştirdi. Maltepe Kaymakamı Ahmet Okur ve İlçe Emniyet Müdürü Hakan Sıralı’nın katılımıyla gerçekleşen programda, ilçedeki engelli vatandaşlar ve ilçenin tüm polis amirleri bir araya gelme fırsatı buldu.

Maltepe’de görev yapmakta olan Emniyet Müdürü, Emniyet Müdür Yardımcıları, Komiser ve Komiser yardımcılarının katıldığı program, Maltepe’deki bir restoranda gerçekleştirildi.

Programa katılan İlçe Kaymakamı Okur, tüm engelli vatandaşların masalarını tek tek ziyaret ederek onları dinledi. Polislerin bu önemli günlerinde engellilerimiz ile birlikte olmak istemesini çok anlamlı bulan Kaymakam Okur, programı tertipleyenlere özellikle teşekkür etti.

İlçe Emniyet Müdürü Hakan Sıralı da, katılımlarından dolayı Kaymakam Okur’a, engelli vatandaşlar ve ailelerine teşekkür etti.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepeliler güne sabah sporu ile başlıyor

Maltepeliler güne sabah sporu ile başlıyor

Maltepeliler sabah sporu için parklarda buluşuyor ve “sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” diyerek, ilçe belediyesinin “Güne Sporla Başla” ...