Maltepe Park’ta dünya rekoru kırıldı…

Geçtiğimiz süreçte genişleyen yeni haliyle kapılarını ziyaretçilere açan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, yeni bir Guiness World Records’a ev sahipliği yaptı. Dünyaca ünlü top cambazı Victor Rubilar, 1 dakikalık sürede futbol topunu yüzünde 35 defa çevirerek yeni rekorun sahibi oldu.

ECE Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilen Maltepe Park AVM, daha önce 4 kez Guiness World Records Kitabı’na adını yazdıran Victor Rubilar’ı ağırladı. Dünyaca ünlü top cambazı Rubilar, AVM’nin içinde gerçekleştirilen etkinlikte Guiness’te yer almayan yeni bir rekoru denedi.

HAKEM VE ŞAHİTLER TARAFINDAN REKOR ONAYLANDI…

1 dakikalık sürede futbol topunu yüzünde hiç düşürmeden 30 kez çevirmek için şovuna başlayan Rubilar, sonucu öğrenmek için Guiness World Records Hakemi Şeyda Subaşı Gemici’ye döndü. Topu 35 kez çevirdiği tespit edilen Rubilar’ın rekoru, hakem ve şahitler tarafından onaylandı.

PASCAL NOUMA DA DESTEK VERMEYE GELDİ…

35 ülkede 170 ayrı şehirde gösteri yapan Rubilar, 5’inci Guiness Rekoru’nu kırmış oldu. Rubilar’a destek vermeye gelen eski Beşiktaşlı futbolcu Pascal Nouma ise, rekorun ardından Victor ile özel bir performans sergiledi.

Maltepe Park Alışveriş Merkezi Müdürü Vedat Özeren ve Pascal Nouma…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kartal Gönül Çarşısı

Kartal’da Gönül Çarşısı gönüllere dokunuyor

Gönül Çarşısı ihtiyaç sahibi vatandaşların ücretsiz olarak; kıyafetten beyaz eşyaya, mobilyadan oyuncağa kadar birçok ihtiyacını karşılayabiliyor. Kartal Belediyesi ...