Maltepe Park

Maltepe Park’ta Akıl Oyunları Sergisi

Sıradışı etkinlikleriyle farklı deneyimler sunan Maltepe Park, 5-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında “Akıl Oyunları” (Best of Phaenomenta) sergisini ziyaretçileriyle buluşturuyor.

Etkinlik, bilimin en keskin ve kolay yolunu deneyerek ve eğlenerek öğrenme imkanı sunuyor. Almanya’nın en eski bilim merkezi olan Flensburg ve Lüdenscheid şehirlerinde, müzelerde yer alan deneylerin bir bölümünden oluşan “Best of Phaenomenta” (Akıl Oyunları) sergisinde; minik ziyaretçiler kendi dünyalarında bilimi deneyip keşfederken, büyükler de fizik kanunlarını yeniden anlamlandırıyor.

ÖZEL REHBER ÖĞRETMENLER EŞLİĞİNDE ÜCRETSİZ OLARAK GERÇEKLEŞECEK…

Ece Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Mayıs ayında da birbirinden eğlenceli etkinliklerinin yanı sıra “Akıl Oyunları” (Best of Phaenomenta) sergisiyle, eğlendirici olduğu kadar zeka geliştirici bir etkinliğe de imza atıyor. 5-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında, özel rehber öğretmenler eşliğinde ücretsiz olarak gerçekleşecek sergiyi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Akıl Oyunları

Sıradışı etkinlikleriyle farklı deneyimler sunan Maltepe Park, 5-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında “Akıl Oyunları” (Best of Phaenomenta) sergisini ziyaretçileriyle buluşturuyor…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Son Sesler

Son Sesler Seyirciyle Buluştu

Yönetmenliğini İsmet Arasan’ın üstlendiği, Kültür Bakanlığı “Üstün Başarı Ödülü” sahibi “Son Sesler” isimli belgesel filmin gösterimi Prof. Dr. ...