Kartal’da öğrencilerden göz dolduran gösteri…

5 Haziran Dünya Çevre Günü, tüm yurtta olduğu gibi Kartal’da da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Kartal Doğa Koleji, Dünya Çevre Günü etkinliği çerçevesinde bir dizi tören düzenlendi.

SUSUZ BİR DÜNYA NASIL OLURDU?

Doğa Koleji öğrencileri, okullarında düzenledikleri etkinlikte çevrenin önemine değinen temalı gösteriler sundu. Gösterilerde öğrenciler şarkılar söyledi, susuz bir dünyanın nasıl olacağını gösteren drama oyunu sergiledi.

DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ, KARTAL’DA COŞKUYLA KUTLANDI…

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz, okul müdürleri ve öğrencilerin katıldığı törende, ritim topluluğunun sahne performansı izleyenler tarafından beğeniyle izlendi. Törenin sonunda Doğa Koleji müdür ve öğretmenleri, başta Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz olmak üzere eğitime destek verdiği için katılanlara teşekkür etti ve Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz’e plaket takdim etti.

Hakkında Melisa Taner

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

su sporları

Kartal’a yepyeni bir su sporları iskelesi geliyor

Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün Kartal’ı deniz, rüzgâr ve yelken sporlarının yapıldığı bir merkez haline getirmek amacıyla ...