Kartal Belediyesi’nden dört mevsim hizmet

Kartal Belediyesi, ilçenin birçok bölgesinde yeni yolların açılması, yol genişletme, tretuvar, kilit taşı düzenlenmesi ve asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçe halkına konforlu bir yaşam sunma amacıyla çalışan Kartal Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, son olarak Kartal Yunus Mahallesi Pir ve Çınarlık sokakları arasında 204 metre uzunluğunda yeni yol açıp, açılan yolları tonlarca asfaltla kaplayarak halkın hizmetine sundu.

VATANDAŞLARIN HAYATINI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN…

Asfalt çalışmalarını Yunus Mahallesi Muhtarı Ahmet Soylu ile birlikte takip eden Kartal Belediyesi Fen İşleri Müdürü Ayhan Taş; “Yollar, şehirlere nefes aldırır. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün insanı önceleyen hizmet anlayışıyla sorunları yerinde incelenerek kısa sürede gideriyoruz. Başkanımızın liderliğinde Kartal’ı modern ve İstanbul’un gözdesi haline getirmek, vatandaşımızın hayatını kolaylaştırmak için var gücümüzle gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

SORUNLAR KISA SÜREDE ÇÖZÜLÜYOR…

Yunus Mahalle Muhtarı Ahmet Soylu ise konuşmasında şunları ifade etti: “Kartal Belediye Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz, her ayın ilk haftası başkan yardımcılarını, birim müdürlerini ve mahalle muhtarlarını kahvaltılı toplantıda bir araya getirerek, muhtarlardan mahallelerindeki sorunları sözlü ve yazılı olarak ifade etmelerini istiyor. Sonrasında ise sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturuyor. Buradaki sorunları da bizzat başkanımıza ilettim. Başkanımız buraya kadar geldi, sorunları yerinde inceledi ve verdiği talimatlar çerçevesinde sorun kısa sürede çözüldü. Neticesinde ise çok güzel yollara kavuştuk, vatandaşlarımızın hayatı kolaylaştı. Başkanımıza çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Kartal Belediyesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kartal Belediyesi whatsapp hattı

Kartal Belediyesi’nin WhatsApp Hattı yoğun ilgi görüyor

Kartal Belediyesi’nin vatandaşların ilettiği şikâyetleri anında çözüme kavuşturmak için kurduğu WhatsApp İhbar Hattı büyük ilgi görüyor. Kartal Belediye ...