Bir zamanlar estetiğin sembolü Moda, günümüzde işte bu manzaralara teslim...

Kadıköy’ün çivisi çıktı!..

Yeterli güvenlik önlemlerinin alınmadığı Kadıköy sokakları ve meydanları, inanılmaz manzaralara teslim oldu. Şehir magandaları, Haydarpaşa Garı ve Rıhtım’a karşı yeşil alanda kanepe keyfi yapmaya başladı.

Rıhtım ve Haldun Taner Sahnesi çevresinde geçtiğimiz aylarda aşırı alkol alan vatandaşların çevreye sıklıkla rahatsızlık vermesine rağmen sorunun önüne geçilememesi, büyük sıkıntıları beraberinde getirmişti. Kadıköy’de güvenlik açığını fırsat bilen magandalar, bir adım daha ileri giderek, şehrin göbeğine kanepe koyacak kadar pervasızlaştı.

KADIKÖY’Ü MAHVETTİLER!..

Vatandaşlar, Kadıköy genelinde sokak ve caddelerde gelişigüzel oturan ve şehir estetiğinden uzak davranışları nedeniyle büyük tepki çeken magandalara karşı acil önlem alınmasını istiyor. Gün içerisinde onbinlerce vapur, metro ve Marmaray yolcusunun geçiş noktası Kadıköy, her geçen gün dokusunu yitirmeye devam ediyor.

Bir zamanlar estetiğin sembolü Moda, günümüzde işte bu manzaralara teslim…

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Demokrat Parti

Demokrat Parti Kadıköy’den yeni başkana tebrik

31 Mart yerel seçimleri, beraberinde birçok tartışmayı getirerek gerçekleşti. İstanbul’da seçimin ardından yapılan itirazlar sürerken, Kadıköy başta olmak ...