Kadıköy, Tiyatro Festivali’ne gün sayıyor…

Kadıköy Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve Türkiye’nin en büyük etkinlikleri arasında gösterilen Tiyatro Festivali’nin 12.’si için geri sayım başladı.

Usta tiyatrocu Enis Fosforoğlu’ndan Süheyl & Behzat kardeşlere, Ali Poyrazoğlu’ndan Sadri Alışık Tiyatrosu’na kadar birbirinden ünlü isimler, Selamiçeşme Özgürlük Parkı’nda sahne alacak. Katılımın ücretsiz olması, tiyatronun teşviği ve gelecek nesillere aktarılabilmesi adına sanat odakları tarafından takdir ile karşılanıyor.

12 GÜN BOYUNCA…

04-16 Ağustos 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek geleneksel etkinlikte, seyirciler için yaş sınırlaması uygulanacak. Cumhurbaşkanlığı seçimi nedeniyle 10 Ağustos Pazar günü haricinde 04-16 Ağustos tarihleri arasında her akşam, Özgürlük Parkı Amfi Tiyatro’sunda yıldızlar geçidi yaşanacak.

İLK SAHNE ENİS FOSFOROĞLU’NUN…

Festivalde ilk gösteri, Kadıköy Life Dergisi Köşe Yazarı usta tiyatrocu Enis Fosforluğu’nun “Deli” adlı oyunuyla 04 Ağustos Pazartesi günü sahnelenecek. İşte “DELİ”nin ayrıntıları:

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde

Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde Karma Resim Sergisi

Ressam Oya Özbayraktar’ın 15 öğrencisinin eserlerinden oluşan Karma Resim Sergisine, Kartal Belediyesi Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi ev ...