İBB’den eğitime bir okul daha…

1

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve İBB Başkanı Kadir Topbaş, KİPTAŞ tarafından yapılan Maltepe Barbaros Hayrettin Paşa İlköğretim Okulu’nun açılış törenine katıldı. Açılışa; İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun yanı sıra, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Maltepe Kaymakamı Ahmet Okur, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldız, diğer yetkililer, veliler ve öğrenciler katıldı.

Başkan Kadir Topbaş’ın İBB’nin eğitime yaptığı yatırımlarını anlatan konuşmasından sonra kürsüye gelen Vali Hüseyin Avni Mutlu, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Diliyorum ki, bu şehrin ve bu ülkenin güzel çocukları hep mutlu olsunlar. Yüzleri hep gülsün ve sevinçleri paylaşsınlar. Bugün, böylesine güzel bir sevinci birlikte paylaşıyoruz. Okulumuzun açılışından hepimiz ayrı bir keyif alıyoruz. Bu sevinci bize yaşatan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Topbaş’ı, bu okulun yapımında büyük emekleri olan KİPTAŞ’ın değerli Genel Müdürü İsmet Yıldırım’ı, ilçemizin değerli Kaymakamı Ahmet Okur’u ve bütün emeği geçenleri yürekten kutluyorum.”

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Vali Mutlu, Kaymakam Okur ve diğer konuklarla birlikte sınıfları gezerek, öğrencilerle sohbet ettiler.

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kuzey Ormanları Savunması’ndan 3. köprü eylemi…

Kuzey Ormanları Savunması üyesi bir grup, Sarıyer Uskumruköy’de 3. köprünün bağlantı yollarının geçtiği şantiye önünde köprü inşaatını protesto ...