Heybeliada

Heybeliada’da çocuklar yararına konser

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Adalar Kent Konseyi tarafından düzenlenen, İngiliz Purcell Genç Müzisyenler Okulu ve Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası’nın Adalar Çocuk Orkestrası’na destek için Heybeliada Ruhban Okulu’nda verdiği konsere katıldı.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, eşi Feray Öz ve kızı Zeynep Öz’ün yanı sıra Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger ve eşi Marilena Berger, Adalar Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Sinan Özbek, Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Av. Perihan Sevim, Adalar Kent Konseyi Üyesi Begüm Yavuz da konsere katılım gösterdi. İngiliz Purcell Genç Müzisyenler Okulu ve Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası, gecede yaklaşık 2 saat süren bir konser gerçekleştirdi. Konserin sonunda, gecenin düzenlenmesinde emeği geçenlere plaket takdim edildi. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, teşekkür plaketini Adalar Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Sinan Özbek’ten aldı.

ALTINOK ÖZ: SANATIN VE SANATÇININ YANINDAYIZ…

Başkan Öz, plaket takdiminin sonunda yaptığı konuşmada Kartal Belediyesi’nin her zaman sanatın ve sanatçının yanında olduğunu kaydederek; “Gecede emeği geçen herkese öncelikle teşekkür ediyorum. Mükemmel bir konserdi. Kartal Belediyesi olarak, göreve geldiğimiz gün sanata ve kültüre gereken önemi vereceğimizi, her türlü desteği gerçekleştireceğimizi söylemiştik. Sözümüzde de duruyoruz. Adalar Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Sinan Özbek’e ve Sayın Büyükelçi Christian Berger’e teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Heybeliada

Adalar Kent Konseyi, Adalar Çocuk Orkestrası’na destek olmak için Heybeliada Ruhban Okulu‘nda özel bir konser organizasyonu düzenledi…

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

AYGAD

AYGAD’dan toplantı öncesi balık partisi

Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti (AYGAD), Ekim ayının ikinci yönetim kurulu toplantısını 20 Ekim Cumartesi günü yaptı. Maltepe’de, AYGAD ...