Geleneksel Sancaktepe gençlik oyunları başladı

Sancaktepe Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Gençlik Oyunları renkli görüntülere sahne olan açılış töreniyle başladı. Renkli görüntülere sahne olan açılış törenine Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem de katıldı.

Sancaktepe Gençlik oyunları başladı

5 gün sürecek olan Gençlik Oyunları‘nın ilk günü birbirinden heyecanlı müsabakalara sahne oldu. Gençlik Oyunları’nda öğrenciler Zirve topu yarışı, Kutu yarışı,Puzzle yarışı, Kızak ve Basamak yarışmalarında birbirleri ile mücadele edecek.

“YARIŞMALAR BİZE ARKADAŞLIĞI ÖĞRETİYOR”

Açılış töreninde konuşan Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, ‘Güzel bir bahar günündeyiz, festival Cuma gününe kadar devam edecek. Burada farklı okullardan öğrencilerimiz birbirleri ile yarışacaklar. Yarışmalar her ne kadar sembolik olsa da arkadaşlığı, takımdaşlığı ve birlikte hareket etmeye bize öğretiyor. Burada yarışmaya katılacak kardeşlerimizi yürekten kutluyorum. Tüm yarışmacılarımızı da yarışma başlamadan gönülden birinci ilan ediyorum’ ifadelerini kullandı.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem

sporvitrini

Hakkında Pınar Baltacı

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Üsküdar’da “Bahar Çiçekleri” sergisi

Nesrin Çaylı Sanat Evi öğrencilerinin gelirini mültecilere bırakılmak üzere düzenledikleri “Bahar Çiçekleri” el sanatları sergisi, Altunizade Kültür ve ...